2737
2739
عنوان

خونه تکونی +بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 45 پست
الان تا مستونی استراحت کن اسی خونه تکونی فرار نمیکنه

به دو نفر میگم بیان تمیز کنن چون عیدم خیلی مهمون دارم بیان ابرو برام نمیمونه 😅

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
رنگه دیگه.صورتی آبی نداره که. اعصابم دارم ....خواستم متفاوت باشم 😁😳

اتفاقا خوبه منم اگه پسر بود صورتی میزارم 😂😂 هر چند عشق دخترم ولی هر چی باشه سالم باشه فقط 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دو نفر میگم بیان تمیز کنن چون عیدم خیلی مهمون دارم بیان ابرو برام نمیمونه 😅

وااای مگه خونه ادم حامله  کسی میره؟؟بیخیااال بابا 

با این وضعیت کرونا عزیزم اعلام کن استراحت مطلقی نه جایی برو نه کسی بیاد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
وااای مگه خونه ادم حامله  کسی میره؟؟بیخیااال بابا  با این وضعیت کرونا عزیزم اعلام کن استر ...

ماهرچي مشكل استارترروحل ميكنم ازاون وريدونه ديگ درست ميكنه😐😁🤦🏽‍♀️

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
وااای مگه خونه ادم حامله  کسی میره؟؟بیخیااال بابا  با این وضعیت کرونا عزیزم اعلام کن استر ...

خانواده خودم ک قوم شوهر میان عروسی دارن از شهرستان میان اینجا صد درد صد خونه منم 1 شب 2 شب می‌مونن هر چند ک شاید در رفتم رفتم خونه مامانم من 

ماهرچي مشكل استارترروحل ميكنم ازاون وريدونه ديگ درست ميكنه😐😁🤦🏽‍♀️

مشکلات من یکی دوتا نیست ک گلم قوم الظالمین میان میرزن میرن 😢😢😢

نمیشه چون ترکیده واقعا 😅

اوایل بارداریته بیشتر مواظب باش من ۱۰ روزه شروع  کردم روزی یه کارو انجان بده من یه روز پرده هارو شستم یه روز ظرف کابینت شستم روز بعد چیدمشون روزی دوساعت وقت بذار ولی اصلا به خودت فشار نیار سنگینم بلند نکن من چهار ماهم تموم شد شروع کردم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2740
مشکلات من یکی دوتا نیست ک گلم قوم الظالمین میان میرزن میرن 😢😢😢

اخي عزززززيزم به بهونه بارداري پرخطربروخونه مامانت بگوحالم بده والانميدونم چراهمه چي برعكس شده هيشكي به زن حامله رحم نميكنه منم شب وروزسرپاباشم فقط همسرم وخانواده خودم ميگن بيااستراحت كن ولي خانواده همسرم ميگن عيب نداره تحركه😑😑😑😒

اوایل بارداریته بیشتر مواظب باش من ۱۰ روزه شروع  کردم روزی یه کارو انجان بده من یه روز پرده هار ...

نه به خودم ک فشار نمیارم زنگ میزنم چند نفر بیان پرده و مبل و اینارو تمیز کنن خودمم اتاقم و تمیز می کنم 

اخي عزززززيزم به بهونه بارداري پرخطربروخونه مامانت بگوحالم بده والانميدونم چراهمه چي برعكس شده هيشكي ...

عزیزم اخرای بارداری دیگه خوشبحالت ولی زیاد به خودت فشار نیار درست تحرک خوبه ولی تا یه حد خوبه 😍ایشاالله ک صحیح و سالم بغل بگیرش دختر نازت و

نه به خودم ک فشار نمیارم زنگ میزنم چند نفر بیان پرده و مبل و اینارو تمیز کنن خودمم اتاقم و تمیز می ک ...

اره بهتره  مواظب خودت باش 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اره بهتره  مواظب خودت باش

چشم عزیزم شمام مواظب خودت و نی نی باش 😍

عزیزم اخرای بارداری دیگه خوشبحالت ولی زیاد به خودت فشار نیار درست تحرک خوبه ولی تا یه حد خوبه 😍ایشا ...

انشاالله عزيزدلم مرسي هم چنين شما😘😊

انشاالله عزيزدلم مرسي هم چنين شما😘😊

فدات گلم ایشاالله 😍❤️

2706