2733
2739
عنوان

کیا بخاطر کرونا بچشون رو مدرسه نمیفرستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1735 بازدید | 71 پست

من که نمیخواستم بفرستم

فعلا خودشون تعطیل کردن...

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
پسر من دبیرستانیه،تعطیلم نکردن درساش سنگینه،میفرستمش بره

اشتباه نکن خدایی نکرده اگه یکی توی مدرسه با شخص آلوده در ارتباط بوده باشه کل مدرسه میگیرن

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا عید😨 توروخدا تا اون موقع ادامه نداشته باشه😪

یعنی تا اخر هفته تموم میشه☹☹☹🤔🤐🤐🤐🤐

خیلی وقت بوده ک کرونا اومده بود الان تازه داره گندش در میاد. میگن هوا ک گرم بشه کم میشه. کو تا هوا گرم شه😕😕😕

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2731

واقعا مردم با این که زیاد رعایت نکردن ولی آنفولانزا همه گیر نشد ۱۰۰ تا فوتی داشت...ولی تفاوت این کرونای خاک برسر در این که خیلی خیلی مسری یعنس هرجوره دوست داره بره تو بدنت جاشم مهم نیست میره یه جوری...باید رعایت بشه به نظر من اینجور ادامه پیدا کنه ایران.بیشترین آمار مبتلا رو خواهد داشت

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خب نفرستادی بچه رو خودت بیرون نمیری همسرت بیرون نمیره...آیا خودتون.در امانید ...نمیدونم دیگه من &nbs ...

بزرگترها میتونند رعایت کنند ولی بچه ها را نمیشه کنترل کرد هر چیزی را لمس میکنند و تو دهنشان میذارند بهتره که بیرون از منزل نروند

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
تا عید😨 توروخدا تا اون موقع ادامه نداشته باشه😪

این و ببین،دو ماهه چین با این همه علم و پیشرفت نتونسته کاری کنه،قربانیانش شدن 2400 نفر،تو میخوای ایران تا عید چیکار کنه،تا عید همه ی شهرها

2740
همه جای دنیا بلافاصله پرواز ها رو به مقصد و مبدا چین لغو کردن الا اینجا، هواپیمایی ماهان ناقل بیماری ...

به نظر من مقصر خودمونیم وتمام......😔😔😔😔

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
یعنی تا اخر هفته تموم میشه☹☹☹🤔🤐🤐🤐🤐 خیلی وقت بوده ک کرونا اومده بود الان تازه داره گندش در میاد ...

😁 ولی اصفهان هرروز یه جوریه یه روز سرد یه روز گرم

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
2706