2737
2734

برای منم نریختن 

فکر کنم چون رای ندادم بهم نمیدن

شماها رای دادید ؟

دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه ما هم از اون برگه های یک میلیونی داده بودن ولی اون ملاک نیست . برو تو سایت سهام عدالت دقیق نوشته چقدر سهام داری. مثلا واسه من ۵۳۲ تومن بود دیشب ۱۰۹ تومن واریز کردن 

2740

بچه ها گفتن اینا رو ول کنید آخه چیشون حساب و کتاب داشته ک این ی مورد داشته باشه ، الانم دادن این چندرغاز فقط و فقط منحرف کردن ذهن هاست و بس!!!

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
واسه ما هم از اون برگه های یک میلیونی داده بودن ولی اون ملاک نیست . برو تو سایت سهام عدالت دقیق نوشت ...

اها مرسی. همونو هم بر چه مبنایی دادن به یکی یک میلیون دادن به یکی ۵۰۰!

برای منم نریختن  فکر کنم چون رای ندادم بهم نمیدن شماها رای دادید ؟

نه بابا.این چیزا چیه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
اها مرسی. همونو هم بر چه مبنایی دادن به یکی یک میلیون دادن به یکی ۵۰۰!

اکثرا واسه اونایی که عضو کمیته امداد و بهزیستی هستن یک میلیونه. بقیه مردمو اگه یادتون باشه پارسال گفتن اگه میخواید یک میلیون باشه تو سایت ببینید سهامتون جقدره بعد باید بقیه مبلغو بانک واریز کنید تا سهامتون یک میلیون بشه 

واسه ما هم از اون برگه های یک میلیونی داده بودن ولی اون ملاک نیست . برو تو سایت سهام عدالت دقیق نوشت ...

ن عده ای وقتی اعلام کردن برای بیشتر کردن سهام ۵٠٠ بریزین ریختن و حسابشون شد یک میلیون

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!