2733
2734

اره ممکنه چون هم قرص خوردی هم اون گیاهیارو بدنت قاتی کرده باشه.

یکم صبر کن مجدد تست بتا بده.

بعد سقط باید۶ماه تا بارداریه بعدیت فاصله باشه.چرا دکترت بهت نگفت؟دکترت مطمئنه بقایای سقط قبلیت نمونده؟

بابا بزار عرق اون تاپيكت خشك بشه جديدش و بزن!!!! جواب ها همونه كه اون ور خوندي دو روز صبر كن ببين ...

تاحالا استرس داشتی واسه بارداری ک تا صب نخابی ک صب شه بی بی بزنی

تا صب بیداربودم درک کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم عکس بی بی الان بعد از گزشت۲۵دقیقه

احتمال بارداری مجددت خیلی زیاده 

قرص پروژسترون یا شیافشو ادامه بده 

مجددا برو دکتر برا لکه بینیت 

اینکه از سری قبل بتا بالا مونده باشه خیلی بعیده

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اخه تازه ۱۸پری ام مگه ممکنه؟؟؟؟؟ازدهم پری ام همش لکه بینی دارم تو ترشحام

من میگم باردار نیستی 

ولی بهر حال شما باید ازمایش بدی

اگه هنوز دوماهم از سقطتت نگذشته بهتره عم که بار دار نشی چون اینقد زود احتمال سقط مجدد رو بالا میبره

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
2731
اره ممکنه چون هم قرص خوردی هم اون گیاهیارو بدنت قاتی کرده باشه. یکم صبر کن مجدد تست بتا بده. بعد س ...

بابا اصلا ساک تشکیل نشده بود ک ۶روز عقب انداختم پری شدم بتامم ۱۴ بود

هفته پیشم سونو واژن دادم هیچی نبود

عزیزم برو همین امروز حتما حتما ازمایش بده و بعدم سونوگرافی ....ب احتمال زیاد بارداری و خدایی نکرده ی وقت بارداری خارج از رحمی

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
اره ممکنه .دختر عمه شوهر من تا ۷ ماهگی متوجه بارداریش نشد چون ی کمم تپله اصلا متوجه بزرگ شدن شکمشم ن ...

اخه یچیز میگیا.من مامام.به من توضیح بده جطوری ادم توی بارداری پری میسه؟؟؟بگو میخوام بدونم.

اون پری نبوده لک توی بارداری بوده که چون نمیدونسته بارداره همکاری کرده مثلا ممکنه بعد رابطش لک میدیده.یام لک مربوط به تهدید به سقط بوده

توی بارداری ادم پری نمیشه.

اخه یچیز میگیا.من مامام.به من توضیح بده جطوری ادم توی بارداری پری میسه؟؟؟بگو میخوام بدونم. اون پری ...

عزیزم دعوا که نداریم از خودمم نمیگم چیزیه که اونا گفتن به ما .بعدم این نفر اولی نیست که اینجوری شده .حالا درسته ممکنه حجم خونریزی کمتر از پریودی باشه ولی ی چیزی بوده که به عنوان پریودی قبولش کرده که حتی به این فکر نکرده که ممکنه حامله باشه.اتفاقا بنده خدا دوتا بچه دیگه هم داره که یکیشونم مشکل ذهنی داره اینقدم نازاحته که این یکی رو نفهمیده اخه نه غربالگری و نه انومالیم نشده که بره.

با از مشخص میشه خارج از حمه یانه؟؟؟؟

فک کنم مشخص بشه اگه بتا یه دفعه زیاد بشه....ولی سونوگرافی خیلی بهتره میتونه تشخیص بده ....بزن گوگل ببین علائمش چیه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
با از مشخص میشه خارج از حمه یانه؟؟؟؟

آزمایش رو تکرار میکنن اگه بتا خیلی بیشتر از دوبرابر زیاد شده باشه مشکوک ب خارج رحمی میشه و بعد با سونو مطمئم میشن.

چرا ب خارج رحمی فکر میکنی.

خودت حست چی میگه.

من همون فردای اقدامم فهمیدم باردارم.

هیچوقتم بی بی چک نزدم چون مطمئن بودم.

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊
2706