2733
2739

ببردکتر عزیزم دخترمن زردیش 14بود بردم دکتر دستگاه اوردم خونه زیردستگاه گزاشتم زردی خطرناکه بعدش با کاسنی گرم کن باپنبه بکش رودست پاش 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

احتمالا واسه اون بیحاله چون دخترمو که بردیم حجامت گوش واسه گوش سمت راستی زیاد عکس العمل نشون نداد ولی واسه گوش چپش یه جیغ کوتاه کشید بعد از اون سرحال شد

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2738

سلام عزیزم

من بچه آبجیم زردیش روی ۱۴ بود خیلی روزای بدی بود اینقدر ترسیدیم

س روز مهتابی آوردن تو خونه اما خوب نشد مجبور شدن ی شب توی بیمارستان مادرکودک بستریش کنن.خداروشکر خوبش شد امد رو ۷ بعدا کامل رفت

البته دکتر شیر خشک براش نوشت گفت چون شیر مادرش کم بودهو احتیاج ب شیر داشته اینجور شده

ترنجبین و شیر خشت هم خودت بخور هم بده بچه

به هر بچه ای این چیزا نمیافته و اینکه اصلا تاثیر نداره

بچه من دو‌قطره ترنجبینش دادن کلا داشت بیهوش‌میشد کلا هیچی جز شیر بهش نمیافتاد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بدنشو با کاسنی بشور

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

ببر پشت گوششو ی تیغ بزنن خوب خوب میشه،من بچه ام ۷۰ روز داشت و خوب نمیشد دوبار بیمارستان،دوبارهم تو خونه تو دستگاه خوابوندم،اما بعد اینکه تیع زد فرداش خوب شد،جای تیغم نیم ساعت بعدش اصلا معلوم نبود کجاست،بچه آخم نگفت

گفتن بالای 17بستری میشه فردا صبح قراره دستگاه بیاریم خونمون امشب رو بگید چیکار کنم

من جفت پسرام داشتن اولی 18 بود دومی 17 هر دو تو چهار روزگی بیمارستان بستری شدن

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁
2706