2737
2739
عنوان

علایم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 41 پست
نمیشه بهش نگی تا یه مدت؟

اونکه گذشت شوهر دهن گشادم همه جا جار زد حالا اگه باشم نمیگم دیگه 

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این حرفو نزن قربونت منم دلم خونه.ولی نا امید نمیشم تلاش میکنم توکل بر خدا

هر بار بهم حسودی کرد بهترشوبهش داد حالا اگه من حسودی کنم بدبخت ترم میکنه

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
2740
من خودم زیاد خرافاتی نیستم اما احیانا طلسم اینا نمیکنندت؟

نمدونم در موردش حرف نمیزنیم ببینم اهلش هس یا نه ولی شدیدا حسودی میکنه که جاریای دیگم میفهمن

بابا خوب نباید میگفتی اونم به کی به جاری 

من زبونم مو در آورد گفتم نگو گفت چطور مامان تو خوشحال بشه مامان من نشه که مامانشم ی تبریک نگفت جاریامم به زور گفتن مبارکه 

بنظرم از زندگیت حذفش کن .زندگیتو بچسب.ولش کن بزار حسودی کنع تا بپوکه

حذفش میکنم هربار ی قضیه درست میکنه فکرم میره سمتش مثل الان. الانم باهاش قهرم 

پس معلومه تو از اون سرتری ک بهت حسودی میکنه

کلا اون دوتا به زندگیمون حسودی میکنن چون وضعیت ما بهتر بود و شیک تر بودیم اینقد به خدا  گفتم به حسودام اونقد بده که فکر زندگی منو نکنن دیدم روز به روز وضعشون داره بهتر میشه

2706