2737
2734
عنوان

بازم از نوع غذاهای چینی ها دفاع میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1947 بازدید | 66 پست
من دیدم جنین سقط شده یا مرده رو میشورن پستشو میکنن تو سوپاشون میرزن

یاالت مردهارومیپزن میخورن منم دیدم حالاراست ودروغشونمیدونم

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کوفت بخورن ک ترس ولرزش ودم عیدی مابایدبگیریم خودمون کم بلاومصیبت ومرگ ومیرداریم اینم اضافه شده&nb ...

آره والا همیشه این موقع آدم خوشحال بود داده بهار میاد حتی اگه خریدم نمیکردیم به هرحال میرفتی تو خیابون جنب و جوش مردمو میدیدی سرحال میشدی حالا چی اصلا معلوم نیست تا عید زنده باشیم یا نه

این نیز بگذرد...                                   
آره والا بعضیا همچین دفاع میکردن که چرا بهشون توهین میکنین بفرما الان همه ازدم داریم استرس میکشیم به ...

امروز ی شهید اوردن اصفهان مدافع حرم واقعا ضرورتی نداشت تو این اوضاع این جمعیت بره اصن رعایت نمیکنن

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
2728
اینا بو نمیدن ینی؟ما ی قرمه درس میکنیم تا نریم ی گالن شامپو نزنیم بوش نمیره

نمیدونم چین رفتید یا نه ...ولی خداشاهده از اکثر رستورانا یه بوی عجیبی میاااد ...حتی سوپ معمولیشون که آب زیپو هست فقط😂😂ولی بوی خوبی نمیده ...کلن طبع و سلیقه غذایشون عجیبه

نمیدونم چین رفتید یا نه ...ولی خداشاهده از اکثر رستورانا یه بوی عجیبی میاااد ...حتی سوپ معمولیشون که ...

ن‌من نرفتم شما رفتید؟

2740
سوپ جنین میخورن عکسش هست گفتم شاید خیلی خوشش نیاد بزارم

خدایی خیلی چندشن

تو یه عکس دیدم یه عالمه تخم نمیدونم چی چی بود

خوابونده بودن تو یه مایع زرد که فک کنم ادرار بود🤮🤮

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
امروز ی شهید اوردن اصفهان مدافع حرم واقعا ضرورتی نداشت تو این اوضاع این جمعیت بره اصن رعایت نمیکنن

ای بابا چی تو این کشور رعایت میشه اصلا معلوم نیست این بندگان خدا که یهو همشون فوت کردن از کی مریض بودن که هیچکسم خبردار نشده الان خدا میدونه فقط چند نفر مبتلا داریم که خودشونم خبر ندارن😔

این نیز بگذرد...                                   
ای بابا چی تو این کشور رعایت میشه اصلا معلوم نیست این بندگان خدا که یهو همشون فوت کردن از کی مریض بو ...

دقیقا 😔من همش نگرانم و تپش قلب دارم

بله ..بارها ..هربارم سوتغذیه گرفتم 😂😂

اخه ی میگم واقعا کنار خیابون هاشون سوسک سرخ میکنن؟؟ مثلا اونجا چ غذایی میخوردید؟ چه بویی میاد بوش مث چیه؟