2737
2734
عنوان

تمام داروخونه هارو گشتم یه ماسک پیدا نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 42 پست

ماسک فایده اش اینه که شما دستها رو بصورتت نمیزنی. خودت میتونی درست کنی 

خانمهایی که تهران هستید دور میدون ونک داروخانه هست که ماسک و ضد عفونی کننده داره. قیمتش هم 10 تومنه از جاهای دیگه ارزونتره

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا هم نیست یه عده دزد کثیف انبار میکنن

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2731

من الان يه نوشابه قوطي خوردم يادم افتاد ممكنه روش ويروس باشه😐😓خدايا يه خري يكاري ميكنه تاوانشو ما بايد پس بديم

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99

بچه ها مشهد و تعطیل نکردن 

به نطرتون بچه رو خودم نفرستم مدرسه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
همین الان هم تلویزیون داره میگه ماسک هیچ تاثیری نداره 

اگه نداره چرا چینی ها دارن به مردمشون رایگان میدن؟ چون ندارن بدن میگن بی تاثیره

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2740

https://saakhtani.ir › content › ماسک-...

ماسک پارچه ای برای آلودگی هوا با طرح و رنگ دلخواه تان بسازید (به همراه الگو) - ساختنی

البته فیل ت ر دار نی، ولی از هیچی بهتره تو این قحطی ماسک

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

ماسک تاثیر داره ولی اینا نمیخوان بدن چرا یذرررره فقط یذره فکر نمیکنن اونایی که میگن تاثیر نداره ماسک پس چرا این همه کلیپ از چینیا و همین بیمارستانا پخش میشه خودشون پرستارا ماسک و دستکش حتما باید داشته باشن .برا مردم ایران مباید باشه چون مهممممم نیست جونشون بفهمید لطفا ...