2737
2734
عنوان

من از فردا تا عید نمیزارم بچم بره مدرسه... بیاید مدیرت کنیم تا کرونا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1987 بازدید | 106 پست

چه فایده داره بچتو نفرستی مدرسه شوهرت رو می تونی بزاری سر کار نره  این ویروس روی بچه ها خیلی تاثیر نداره تعطیل کردن مدرسه هم دردی د۹وا نمی کنه نمیشه هم که کا ادرات و شرکت ها رو یه ماه تعطیل کرد

ممنونم خداجون
عزیزم شما کدوم شهری اوضاع چطوریه؟ من گیلانم میترسم خیلی😫

...

خبر درستی نمیدن

ازمایش نمیگیرن،معلوم‌نیست کسی که فوت شده آنفولانزا داشته یا کرونا

ولی خب وضعیت خوب نیست...

عزیزم فقط رعایت کن موارد بهداشتیو...ایشالله که چیزی نمیشه❤

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوما همه متحد بشیم بچه هارو نفرستیم جون بچه ها خیلی مهمترِ

منم نمیفرستم دیگه یعنی قصدم داشتم فردا نفرستم دیگه که تعطیل شد ولی من دبگه نمیفرستم تو خونه باهاش کار میکنم تا ببینیم تکلیف چی میشه نهایت یه سال دیگه میخونه جونش که عزیزتره از درس

خواهش میکنم عزیز اخه گفتید شهر کوچیک گفتم شاید توی یه شهر باشیم من محمود آبادم

نه گلم کلی فاصله داریم 😊

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
بچه ها تکلیف ما چیه شهریه میدیم ولی بچه ها تعطیل هستن

منم   دادم  تواین بی پولی و بدبختی

خدالعنتشون  کنه ... چ میشه کرد  ازجون بچه هامون ک مهمتر نیست مسئولین  بی کفایت ک برامون  کاری نمیکنن  خودمون باید ب خودمون  رحم کنیم

خانوماتوروخدا تاحدامکان بیرون  نیایید  تومکانهای عمومی  بویژه ....ازشستن دستها  عافل نشید.... نون خریدنم  برام شده معضل   دست ب پول کثیف میزنن و نون دست مامیدن  واای خدا😭😭😭😭

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
چه فایده داره بچتو نفرستی مدرسه شوهرت رو می تونی بزاری سر کار نره  این ویروس روی بچه ها خیلی تا ...

خيلي اقتصاد روبراهي داريم يه ماهم تعطيل شه😂😂😂

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2738
لنگرود خبر درستی نمیدن ازمایش نمیگیرن،معلوم‌نیست کی آنفولانزا داره کی کرونا ولی خب وضعیت خوب نیست ...

😔😔

انشالله عزیزم

خداکنه همه سلامت باشن وبخیر بگذره  

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀