2737
2739
عنوان

گلو درد داشتن نشونه کروناست آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 33 پست

من نزديك يه ماهه گلو درد دارم سرم زدم دارو خوردم يه هفته خوب شد دوباره شروع شده خواهر زادم طفلي شش سالشه نزديك سه ماهه سرفه و آبريزش داره مامانم طبق هر سال آسمش عود كرده و تنگيه نفس داره اينارو گفتم بدوني هر سرماخوردگي كرونا نيس كه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نزديك يه ماهه گلو درد دارم سرم زدم دارو خوردم يه هفته خوب شد دوباره شروع شده خواهر زادم طفلي شش س ...

ای واااای چه قدر سخت😨😨😨

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

اولین نشونش تب بالاست بعدسرفه بعدتنگی نفس ،علایم بعدیش ابریزش بینی و......اگردرمرحله خفیف باشه فقط بایدتوخونه موند ومایعات وویتامین سی وسوپ،.....خوردتاخوب شد چون دارو نداره درمرحله حادکه واقعاتنفس مشکل پیدامیکنه باید زنگ زداورژانس برای بستری شدن که البته اونجام اقداماتشون درمانی نیست چون دارویی واسه درمان نداره فقط واسه رفع مشکلات تنفسیه،نگران نباشیدتاعیدرعایت کنید ومبتلانشید دیگه تمامه چون باگرم شدن هواازبین میره

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2728