2737
2734
عنوان

دوستان خوش سلیقه بیان مانتوی عیدم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5634 بازدید | 163 پست
این قدش بلند ۲.۵ متر میخواد پارچشم متری ۳۰۰ گلم این پیج داره https://instagram.com/texture.desig ...

عزیزم من خودمم قدم بلنده ،مانتو دوختم اینطوری نبوده

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت روسری بلند بخرم یا معمولی?

از این بلندا خوبه یا بزرگ گلدارا

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
هیچ مانتویی ۹۶۰ نمی ارزه

من پارسال یه پالتو چرم خریدم یک میلیون و نهصد😐😐😐

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2738
نمیدونم من جاریم مزون داره ژاکاردهم میدوزه ولی اینقد نمیگیره خودم دوتامانتو گرفتم ازش خیلی منصفانه ...

ژاکارد به ژاکارد فرق داره عزیزم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
دلم بیاد یانه بستگی به جیبم داره ولی واقعا اینقد نمیارزه حالا خب دوستان میگن متری۳۰۰

بستگی ب جیب هم داشته باشه شمارو نمیدونم ولی من پولی که واسش کار میکنم و زحمت میکشم پول ده تا مانتو این قیمتی هم دربیارم دلم نمیاد اینجوری خرج کنم

2706