2737
2734
عنوان

مدرسه ها رو تعطیل نمیکنن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 42 پست
نترس عزیزم خواهر زاده من زیر یک سال بود انفولانزا گرفت هیچیش نشد شکر خدا، کرونا که ضعیفتره

نه ملت کجاش ضعیف تره انفولانزا بیشتر ریه ها درگیر بودن اما کرونا کل بدن  داروی خاصی هم نداره باید بدن خودش مبارزه کنه اخه می ارزه واسه چند تا درس که اینده تو ابن کشور معلوم نیست

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

بابا خطرناکه الکی  میگن ضعیف تره تا الان چقدر مردن سرعتش زیاده زود پخش میشه میکشه الکی میگن آنفولانزا دیگه خودمون گول نزنیم هنوز ایرانیا هضمش نکردن اگه خطرناک نبود همه پروازهارو کشور ها به چین کنسل نمی کردن ولی ایران ذوق کرد کنسل نکرد اینم جوابش بخوره از این گ وه کاریاشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروش ک نیس چجوری خوب میشن

اره دارو نداره، نمیدونم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731
نه ملت کجاش ضعیف تره انفولانزا بیشتر ریه ها درگیر بودن اما کرونا کل بدن  داروی خاصی هم نداره با ...

منم موافقم حداقل دو هفته تعطیل کنن

وزیر بهداشت شبکه خبر اومد گفت از کرونا ضعیفتره⁦☺️⁩ چند نفر تو ایران رو به بهبودن گفت

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2740
منم موافقم حداقل دو هفته تعطیل کنن وزیر بهداشت شبکه خبر اومد گفت از کرونا ضعیفتره⁦☺️⁩ چند نفر تو ...

خوب چی بگه مجبوره اوضاع رو آروم کنه قدرت انتقالش بالاست چون روی سطح تا ۹ ساعت زندست 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
چرت میگه بابا😢😢😢  مگه میشه تازه دارو هم نداره

چطور اینهمه ادم پس خوب شدن؟ تو خود امریکا و فرانسه، استرالیا و هند و ... هم بدون دارو‌ خوب شدن