2733
2739
عنوان

خودتون ماسک درست کنید بهتر جلوگیری میکنه از ویروس کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 3636 بازدید | 93 پست
منم نزدیکانم‌توی بهشت معصومه س انقدر وحشت کرده بود ما رو راهی کرده بریم روستامون یه مدت

ن فقط جو و شایعه کرنا هستا اما انقدی ک بزرگ میکنن نه

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم چند روز پیش یه محلول خریدم و یه ژل شست و شوی صورت که هر جفتش ضد عفونی کننده هم هست. از این محلول برای ضد عفونی کردن دستگیره های در خونه و سرویس بهداشتی استفاده میکنم. والا ما هم ترسیدیم با این فیلم هایی که توی اینترنت هست . طرف مثل برگ خزون میوفته روی زمین .

واقعا باید وزارت بهداشت یه کاری کنه.

صحبتای این خانم دکتر رو گوش کنید درباره کرونا جالب بود به نظرم https://www.instagram.com/tv/B9BcmHzgJpm/?igshid=1e3wf47ry400z حرفاش منطقی بود به نظرم. من باردارم و تحت نظر ایشون نیستم ولی میگه باردارها اونایی که سیستم ایمنی ضعیف دارم رعایت بیشتری بکنن. من فکر می کردم بارداها و بچه ها نمی گیرن

2731