2733
2734
عنوان

بدبخت شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 321221 بازدید | 1516 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم ولی پنهان کاری و دروغ تاوان داره 

و الان باعث و بانی خشم ایشون شما هستید 

و باید قبول کنید 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731
برو خونه مادر شوهرت یا خواهر شوهرت  اگر یه خورده اونا انسانیت داشته باشن نمیزاره شوهرت اذیتت ک ...

بره تو دهن شیر؟؟؟

خداییش این مادرشوهر خواهرشوهرارو از کجا پیدا میکنید☹☹☹☹☹☹☹

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

خانوما خانومااااا چتونه !!! دزدي چيه من شوهرم خرجي ميده خودمم درامد دارم اما بازم از كارتش يواشكي خريد ميكنم از جيبش پول برميدارم😂😂 ما زنا در برابر پول بي ارادييم ديگه حالا بحث خريد كردنم باشه 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"

تو تاپیک آخرت گفتی ی کارت داری ماهی ۳۰۰ میریزه پس چرا میگی خرجی نمیده

یک عدد تخس😬       اکانت خاهرمه واگذار شده ب بنده...امیدوارم هرچه زودتر تاپیکاشو پاک‌کنم😬😁

اول بگو باهاش چیا میخریدی تا کمکت کنم؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

مشکلش اینه پول خرج شده یا جاهایکه نباس کاخرید میکردی چیزایکه نباید میخریدی خرید کردی...🤔🤔🤔اگه اولی بود که بمون ومحکم جواب بده پول واسه خرج کردن بعدشم زنشی شریک زندگیشی فدای سرت هرچی استرس داشته باشی بترسی اون بدتر میکنه

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 

بدتر نگرانم کردید شماها 

با این پول برا بچه لباس خریدم یا تو خونه برا مواد غذایی و اینا خرج کردم یا اگه مثلا بچه تو خیابون دلش یه چیزی خواسته خریدم برا خودم هم نه همیشه ولی بعضی اوقات لباس و لوازم ارایش اینا خریدم