2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر دکتر داروخانه گفته، درسته دشمنی که نداره طرف

دشمنی نداره کسی ولی اطلاعاتشون ناقصه . داروخانه فک میکنی کین مگه دکترن یه دکتر داروساز دارن که اونم هر دقیقه نیست که ما باهاشون حرف بزنیم . بعدشم دکتر متخصص اومد تی وی و در زمینه ماسک ها توضیح کامل داد و گفت فی.لتر دارا هفت هشت ساعت بیشتر قابل استفاده نیست 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
دشمنی نداره کسی ولی اطلاعاتشون ناقصه . داروخانه فک میکنی کین مگه دکترن یه دکتر داروساز دارن که اونم ...

منم گفتم اگر دکتر داروخانه گفته درسته، نه هرکسی توی داروخانه است

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740

بچه ها به جای ماسک بیشتر از دستکش استفاده کنین و این تاپیکم حتما بخونین و به عزیزاتون هم بگین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3945935/اگه-میخ-این-کرونا-نگیرین-بیاین-یه-تاپیک-مفید-داشته

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
منم گفتم اگر دکتر داروخانه گفته درسته، نه هرکسی توی داروخانه است

خب اضتباه گفتی دیگه . متصدی داروخانه هرچی گفت درست نیست که . اونا تحصیلاتشون در حد دیپلم و لیسانسه و‌خیلی هاشون در ابن زمینه ها اطلاعات ندارن و فقط دوره ای برای داروخانه دیدن . منم کسایی که تو داروخانه میان و نگفتم و منظورتو فهمیدم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
خب اضتباه گفتی دیگه . متصدی داروخانه هرچی گفت درست نیست که . اونا تحصیلاتشون در حد دیپلم و لیسانسه و ...

جهت اطلاع

دکتر به کسی میگن که مدرک دکترا به بالا داره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
جهت اطلاع دکتر به کسی میگن که مدرک دکترا به بالا داره

با منی ؟؟؟ خب چه ربطی داشت . منم گفتم متصدی دارو خانه تحصیلاتش در حدی نیست که بتونه درست راهنمایی کنه و هر داروخانه یه دکتر داروساز داره که اگع ازون بپرسی شاید درست باشه ولی متصدی ها نه . 

امید زندگیم دوقلوهام😍