2733
2739
عنوان

خانما تو اقدامم کمردرد دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 63 پست
خدا از دهنت بشنوه.خسته شدم از انتظار.10 روز مونده به موعدم یعنی میتونه علامت بارداری باشه؟

بابا نگران چی هستی. باردار میشی بعد حسرت روزهای مجرویتون میخورین. الان من دلم میخواد دو دقیقه کنار همسرم بشینم بهش محبت کنم مگه میشه. تا میشینم میلینم بچه بیدار شده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا از دهنت بشنوه.خسته شدم از انتظار.10 روز مونده به موعدم یعنی میتونه علامت بارداری باشه؟

ان شالله به امید خدا یه  نی نیه نانازه پسرم هست خخخ

ولی موقع رابطه خیییییلی مراقب باش الان دیگه و اروم بشین و پاشو زیاد واینسا اصلا  اب سیبم زیاد بخور برای تشکیل قلبش 

من تازه دوهفتم بود کمر درد شدید داشتم تو بی بی و ازمایشم نشون نداد تا پری عقب افتاد دوسه روز بعد ک زدم مثبت شد اون موقع شده بود یک ماهم 

ان شالله برای شماهم همینطور بشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2728

من الان شنبه گذشته پری شدم‌سه شنبه‌گذشته ینی ۴روز پری بودم پاک شدم اقدام‌کنم‌حامله‌میشم؟

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
بابا نگران چی هستی. باردار میشی بعد حسرت روزهای مجرویتون میخورین. الان من دلم میخواد دو دقیقه کنار ه ...

اره میدونم.کلا بچه مسئولیت میخواد و سخته.ولی خوب وقتی میوفتی تو اقدام مراعات کردن تغذیه دارو مصرف کردن رابطه ها خیلی سخت میشه و خدا خدا میکنی فقط بیاد بچه

بابا نگران چی هستی. باردار میشی بعد حسرت روزهای مجرویتون میخورین. الان من دلم میخواد دو دقیقه کنار ه ...

اره والا 

من مثل چسب دوقولو به شوهرم میچسبیدم الان انقدر بچه نمیذاره ادم استراحت کنه طفلکی تاشوهرمو میبینم میگم خدا کنه کار پیش بیاد براش بره بیرون من دودقه بخوابم 🙈🤦‍♀️

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740
من الان شنبه گذشته پری شدم‌سه شنبه‌گذشته ینی ۴روز پری بودم پاک شدم اقدام‌کنم‌حامله‌میشم؟

نمیدونم از دکترتون بپرسید.پریود 7 روزه رو میگن از روز 10 تا 18 سیکل اقدام کنید

اره والا  من مثل چسب دوقولو به شوهرم میچسبیدم الان انقدر بچه نمیذاره ادم استراحت کنه طفلکی تاش ...

اره به بچه داری هم که فکر میکنم آه از نهادم بلند میشه  

منم تنبل  

اره از اونم میشه       ولی ما خیلی رابطه هامون کمه.شوهرم شبا دیر میاد خستس

خب زیادش کن

من و شوهرم تو ماه اقدام هرشب رابطه داشتیم😐😂

دیگه جون نمونده بود

عوضش همون ماه اول باردار شدم🤗

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
اره به بچه داری هم که فکر میکنم آه از نهادم بلند میشه     منم تنبل    

😂😂😂 

ان شالله هرچی خیره برات اتفاق بیفته