2737
2734
قسمت عجیب ماجرا اینه که انقدددد به مامانم اصرار میکرد که نذار دخترت بدبخت بشه، اون یکی دوستمم که گف ...

نكن دختر اينكارو با خودت. بذار برسي به بالاي 30 مي بيني فقططططط اخلاق حرف اول و اخر ميزنه. تا زير 30 ظاهر

من دركت ميكنم. تو سن زير 30 ازدواج كزردن ظواهر جلو چشمو ميگيري. من31 ازدواج كردم. حقيقتااا معيارام زمين تا اسمون فرق كرد با 23-4 حتي 26-7

چرا به زور میخواید همه اون جوری حرف بزنن که شما دوست دارین هرکس یه نظری داره اینجا یه سایت عمومیه

بله سایت عمومیه ولی قضیه زندگی دونفر آدمه، مثل نظر دادن برا لباس و کفش نیست! هر حرف شما ممکنه هزارتا مشکل بوجود بیاره تو ذهن طرف، مخصوصا این خانم که با این موضوع تاحالا چندتا تاپیک زده، درست نیست اینطوری بگین باز بشینه فکر کنه باخودش که حتما یه ایرادی هست و... 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماجرا این طوره که این دوستم با پسرای زیادی در ارتباطه،نامزدم هم میگفت باهاش نگرد خوشم نمیاد،یه باز با همین دوستم رفته بودیم بیرون،نامزدم فک میکرد میخواد یه پسر بیاره(که البته درست هم فکر میکرد)و همش زنگ میزد،

اینجوری شد که دوستم میگه این بدبینه و اخلاق نداره

2731

اسی‌‌ چی میخونین؟

نامزدت شبیه علیشمسه‌‌ 😁

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
بله سایت عمومیه ولی قضیه زندگی دونفر آدمه، مثل نظر دادن برا لباس و کفش نیست! هر حرف شما ممکنه هزارتا ...

کسی که مدام بیاد عکسای خصوصی رو بزازه و هی بگه قشنگ هست و قشنگ نیست و روی نظر بقیه زندگی کنه حتما مشکلی داره

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
کسی که مدام بیاد عکسای خصوصی رو بزازه و هی بگه قشنگ هست و قشنگ نیست و روی نظر بقیه زندگی کنه حتما مش ...

قضاوت کردن هم که ماشالله تو خونتونه من دیگه حرفی ندارم. 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740
هم خودتو دیوونه کردی هم پسره رو.عزیزم خب قبل از اینکه بله بگی نظر سنجی واسه کل مردم دنیا میذاشتی در ...

درسته عزیزم،ولی از وقتی برگشتم به نامزدم دختره دیگه باهام سرد شده

قضاوت کردن هم که ماشالله تو خونتونه من دیگه حرفی ندارم. 

والا شما قضاوت می‌کنین و میگین هرکی مثل من فک نکنه عقلش کمه و به مغزش رجوع کنه و فلان وگرنه من گفتم قیافه ش خوبه ولی این خانوم واقعا عقلش به ازدواج نمیرسه که هی اینطور تاپیک هایی میزنه 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2706