2737
2739
عنوان

کار درستیه خونمون بفروشیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 20 پست

خونتون و بدین رهن و اجاره یک مقدار روش بزارین برین جای بهتر 

ابدا خونتون رو نفروشین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از فامیلامون خونشو فروخت که بلافاصله یه خونه دیگه بخره

ولی پولشو یکم دیر دادن و خونه گرون شد و دیگه نتونست خونه بخره

الان یه سال گذشته و ارزش پولش هی داره کمتر میشه

خیلی خیلی اشتباهه اینکار. تازه تا بعد از عید خونه باز گرونتر میشه

2731
نه نه نه  اصن کار درستی نیس  اگه نیخاید عوض کنید اول خونه مورد نطر رو پیدا کنید  ب ...

ما اگه بیعانه بدیم چیزی  نوشته میشه که  تا فروختن خونمون فروشنده زیر قولش نزنه وپشیمون نشه؟

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
ما اگه بیعانه بدیم چیزی  نوشته میشه که  تا فروختن خونمون فروشنده زیر قولش نزنه وپشیمون نشه ...

بله دیگه بیعانه بدین رسید میگیرن 

ضر و زیان تعیین میشه برا کسی ک زیر حرفش بزنه حالا چ شما از خرید منصرف شید چ فروشنده از فروختنش منصرف شه