2733
2739
عنوان

پوسیدیم توخونه شما این روزا بیرون میرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 66 پست
برید بیرون با بچت برو پارک آفتاب بگیر اینجوری که بدتره سیستم ایمنیتون ضعیف میشه فقط نزار بچت بیرون د ...

اوهوم میرم عزیزم چون واقعا نمیتونم خونمو تحمل کنم دیگه روانم قاطی کرده چشم وسرم درد گرفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بخداافسرده شدم عصبی شدم ب بچم دعوا میکنم همش گریه میکنه

من دوتا بچه دارم،میرم..گاهی میزارم خونه نیم ساعت میرم بیرون یه سوپری چیزی هوا میخوره به کله م،میام..آدم از چیزی که میترسه سرش میاد،ذهنتو با چیزای مثبت مشغول کن.. انشالا این مصیبتم پشت سر میذاریم،دم عیدی.ما دیگه پوست کلفت شدیم تو این مشکلات کشور😘😘

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
اوهوم میرم عزیزم چون واقعا نمیتونم خونمو تحمل کنم دیگه روانم قاطی کرده چشم وسرم درد گرفته 

الهی بگردم

درکت میکنم منم گاهی پیش میاد چند روز خونه میمونم داغون و عصبی میشم

شمام برو بیردن از هیچی نترس فقط دستاتو مرتب بشور به خدا فقط الکی بزرگش کردن این مریضی کوفتی رو

2728
الهی بگردم درکت میکنم منم گاهی پیش میاد چند روز خونه میمونم داغون و عصبی میشم شمام برو بیردن از هی ...

خدانکنه گلم رفتم اوندم. عزیزم بااینکه خسته شدم ولی کلی روحیه خودم وبچم عوض شد پسرم ک ازخوشحالی نمیدونست چکاربکنه انگاراززندان ازادشده بودیم