2752
2734
عنوان

کیا ب شدت گشنشونه😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 121 پست
من مهمونیم غذا کم کشیدم الان شکم داره خودشو میکشه تشنه هم هستم ای این میگین هیجا خونه خود ادم نمیشه& ...

دقیقا منم هیچوقت خونه مردم سیر نمیخورم روم نمیشه همیشه از مهمونی میام گشنمه.شوهرم ب شوخی میگه یکم فرصت طلب باش مردم خونه بقیه خودشونو سیر میکنن خانوم من بعد همه مهمونیا گشنشه😁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم هیچوقت خونه مردم سیر نمیخورم روم نمیشه همیشه از مهمونی میام گشنمه.شوهرم ب شوخی میگه یکم فر ...

خخخخ ای از گشنگی خوابم نمیبره دارم سراب ی پیتزا با پنیر زیااااااد میبینم نوشابه سیاه و سس خردل و... اخ اخخخخخ مامان حس میکنم تو بیابونم 😵😵😵

😐میگف تا ابد باهاتم...خدا بیامرز این اواخر زیاد زر میزد😐
2731
ایولا،عریزمه اسید معده در اثر چی ایحاد میشه ببخشیدا هی میپرسم💝

ببین بیشتر بخاطر فاصله غذایی زیاده وقتی آدم زیاد گشنه بمونه یا چایی و قهوه زیاد مصرف کنه و یا حتی الکل و سیگار.راستی اگ دیدی آبلیمو بهش نساخت حتما زنجیبل رو امتحان کن و یا دارچین و عسل قاطی کن بهش بده عالیه

من اگ بخورم حالم بد میشه خدایاااااا چ کنم

عاقا من میرم رای میدم همی الان فقط یکم غذا بیارید واسم بخدا جبران میکنم خخخخ صاب خونه انقد قشنگ خوابیده خرو پففففف میکنه لامصب منم گشنمه

😐میگف تا ابد باهاتم...خدا بیامرز این اواخر زیاد زر میزد😐