2752
2734
عنوان

وای خدا کابوس شد کرونا

5293 بازدید | 57 پست

بخدا الان از استرسش میمیرم ، چقد همه از کرونا میگن ، دیوونه شدم.

بابا آنفولانزای خوکی و  ویروسH1N1 که قبلا شیوع پیدا کرد میگن بدترش بود انقد نترسیدیم.

نه عزيز بدتر نبود كي كفته بدتر بود كشوراي اروپايي گفتن يا چين!؟

نكنه ايران گفته شمام باور كردين 

درمون داشت كه چين و المان از ما پيشرفته تر بودن اين ي درده بي درمونو سزيغه .ديگه دارم دق ميكنم از ناراحتيو استرس الهي برا خونواده هامون بميرم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی اینو میدونی پس چرا واست کابوس شده؟

چرا واسش تاپیک می زنی ؟

چرا واسه بقیه استرس درست میکنی؟

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بابا مردم مارو نمیشناسی باید عن یه چیزیو درارن انقد میگن و شایعه میسازن ک ماسکی ک دونه 300 تومن بود میشه دونه ای 3000 تومن 😑😑😑😑 واقعا درصد زیادی از جمعیت ایران رو باید بندازی تو گورهای دسته جمعی اسید بریزی روشون 😑

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
اخه این ویروسها به ایران نرسیده بودن ولی کرونا در ایران شیوع پیدا کرده

ویروس h1n1 نرسیده بود ؟😑

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من میترسیدم ولی تا خدا نخواد برگی از درختی نمیفته خدا بزرگه اگه عمرمون بدنیا باشه هیچی نمیشه ولی اگه قرار به مردن باشه هزار تا دلیل داره کرونا تصادف سیل زلزله پس امیدمون فقط فقط بخدای مهربون باشه

ای بابا   حالادرمان پیداکردن یانه

اشتباهی خروج زدم ❎ رمزمم یادم رفته هیچ‌،ایمیلم یادم‌نبود؛ باخط شوهرم اومدم👤  خواستم‌بگم کاربری قدیمی وریش سفیدم 😏 ازخیلی قبلها بودم🙄 اصلاازوقتی که نینیسایت نبود من بودم😆
2706