2737
2734
عنوان

خانوم هایی که همسر مذهبی دارن بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 48 پست

منم عشقم مذهبیه.به جرات بگم از اون مقید تر در زندگیم ندیدم.عزیزم دین و صراط مستقیم خیلی زیباست.اگه بخوام از خوبیهاش بگم باید یه کتاب بنویسم.و البته شماهام شاید باور نکنید و بگید اغراق میکنم.مرد من الگوش امام علی ع و ائمه هست.من شرمنده خوبیهاشم

منم عشقم مذهبیه.به جرات بگم از اون مقید تر در زندگیم ندیدم.عزیزم دین و صراط مستقیم خیلی زیباست.اگه ب ...

عزیززززم .خدا نگهتون داره برا هم وان شاالله  کنار هم خوشبخت و عاقبت ب خیر و سعادتمند باشید .چرا باور نکنیم .اتفاقا من این تاپیکو زدم تا ببینم همچین مردان و زنان با ایمانی وجود دارن و از دیدنشون احساس خوبی بگیرم و کلی ذوق کنم

چه قدددد قشنگه که همسرتون این ویژگی هارو دارن . نمیگم که همه مردا بد شدن ولی مردای خوبی مثل همسرتون نعمت خیلی بزرگی ان . خیلی خوشحال شدم عزیزم نظر گذاشتی 

فقط خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من که مردهای مدهبی خیلی قابل اعتماد و قابل احترام هستیند مخصوصا اگه مولا هم باشن که خیلی بهتر هر روز میتونن برای شما احادیث و روایتهای اموزنده ای یاد بگیری ازشون چون اطلاعات زیادی در مورد دین و مذهب دارن...

2731