2733
2734
اخ عاشقشم مخصوصا با پنیر زیاد باشه مثه دیونه هایه ساعت میشینم میبینم یا نووودل 😍

وای از پنیری هاش که اصلااااا نگوووو بهههه😋😋😋😋من انگار یه چیزی تو مغزم ارضا میشه😂😂خیلی حال میده آخه نمیدونم چرا یه سریا بدشون میاد،شوهرم که فوششون میده😂😂

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دونه ای 😂😂😂  قشنگ برعکس منی

واسه نمونه ام😁😁😁😁

خخخخخ

تپلی هستی?;???😍😍😍😍

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بستنی دارم الان فقط تخم مرغ و چمیدونم پنیرو ایناهم هست دوس ندارم 😐😂

عاشق اینم که نصف شب گشنم بشه توی یخچال ماست چکیده باشه با نعناع ساندویچ کنم 

به به محشره

در غیابش پنیر خیار هم خیلی می چسبه

با نون خشک هم اگه یکم نم کنی که دیگه وای ویلا

2731
واسه نمونه ام😁😁😁😁 خخخخخ تپلی هستی?;???😍😍😍😍

از سه تاخواهرم توپول ترم

آخرین بار چند سال پیش حدودا 63 کیلو بودم

دیگه از دستی خودمو وزن نکردم نمدونم چند کیلویم

نباید بیشتر از 70 باشم. شایدم همون حدود 65 فیکس شده باشم خداعالمه

قدم 160

عاشق اینم که نصف شب گشنم بشه توی یخچال ماست چکیده باشه با نعناع ساندویچ کنم  به به محشره در غ ...

اره دلم خاس،😭😭چایی سبز خوردم ی عالمه فشارم افتاده حالا یکم بستنی خوردم خداکنه تو خاب نمیرم از فشار پایین😐😂😂😂

از سه تاخواهرم توپول ترم آخرین بار چند سال پیش حدودا 63 کیلو بودم دیگه از دستی خودمو وزن نکردم نمد ...

لپ دوس دارم😁😁😁

من ۱۵۵ قدم و ۴۸ وزنم 😐کلا زیادم بخورم چاق نمیشم

دلم میخواد تپلی شم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

خیلی وقتا نصف شب هوس یه چیز کبابی می کنم

آنگاه به سمت یخچال رفته اگه قارچ باشه یا یه تکه سینه مرغ یا دل و جگر که اغلب نیست یا یه تکه ماهی هر چی دستم برسه با سیخ یا چنگال میگیرم روی آتیش یا سوسیس یا ناگت 

بقول اون دوستمون مغزم ارضا میشه میخورم

اغلب هم هوس پیتزا می کنم

خواهرام میگن ببین کمبود چه ویتامینی داری اینقدر فست فود هوس می کنی

چند سال پیشا نصف شب بیسکوییت یا خرما میخوردم

2740
خیلی وقتا نصف شب هوس یه چیز کبابی می کنم آنگاه به سمت یخچال رفته اگه قارچ باشه یا یه تکه سینه مرغ ی ...

اقا خوشبحالتون من بدبختم ک هرچی میخورم بعدش عذاب وجدان مگیرم ک چاق میشم 

همش چایی سبز دسمه 

فشارمم پایین😐😐

لپ دوس دارم😁😁😁 من ۱۵۵ قدم و ۴۸ وزنم 😐کلا زیادم بخورم چاق نمیشم دلم میخواد تپلی شم

این آدمیزاده هر چی داره برعکسشو میخواد

لاغره چاق دوسداره

چاقه لاغر دوسداره

موهاش فره صاف دوسداره.صافه فر دوسداره

چشم و مو رنگیه مشکی دوسداره مشکیه رنگی دوسداره اصن یه وعضی😂😂😂😂

این آدمیزاده هر چی داره برعکسشو میخواد لاغره چاق دوسداره چاقه لاغر دوسداره موهاش فره صاف دوسداره. ...

عاره واخعا

حالا من موهام صافه .صافم دوس دارم.ولیییی

خیلی کمه😭داره میریزه☹خیلی میریزه☹😒😒😒

اقا خوشبحالتون من بدبختم ک هرچی میخورم بعدش عذاب وجدان مگیرم ک چاق میشم  همش چایی سبز دسمه&nbs ...

بی خیال بابا دو روز دنیا ارزش نداره

البته خودم این حرفو قبول ندارم

من خیلی بی خیالم ولی همینم دیگه