2733
2734
عنوان

چند روز به زایمانم مونده و از نگرانی در حال مرگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 51 پست
اصلا عیب نیست واژه کرونایی بخدا 

بیخیال عزیزم من منظورم چیز دیگه بود،شایدم از بس بیخوابی کشیدم نمیتونم درست منظورمو برسونم😅😅😅

انشالله به سلامتی فارغ بشی و به جمع ما شب زنده دارها بپیوندی😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا 😀 منم از همینش بدم میاد خوشبختانه بچم اردیبهشتیه خوشبختانه تر خودش و باباش تولدشون یکیه یه تو ...

چ عالي. حالا يه دختر خاله دارم ميگه بهترين زمان واسه زايمان آبانه. هوا نه سرده نه گرم. عيد كه بشه دو ماهه ي بارداري ام تاثيري رو لباس پوشيدنو چاقيم نداره واسه مهمونيا. آبانم ك زايمان كنم باز تا عيد بچم ٤ ٥ ماهست و ديگه سرپا ميشم😂😂يني يه تجزيه تحليلي داره ك نگم😂

2731

منم موقع زایمان یکی رو بستری کرده بودن چند اتاق اونورتر آنفولانزا شدید داشت ،تو اتاقش قرنطینه بود کسی حق نداشت بره پیشش

اما من اصلا استرس نگرفتم چون بدون اذن خدا برگی از درخت نمیفته

پس توام نگران نباش عزیزم

پیشاپیش هم تبریک میگم🧡🧡🧡

چ عالي. حالا يه دختر خاله دارم ميگه بهترين زمان واسه زايمان آبانه. هوا نه سرده نه گرم. عيد كه بشه دو ...

اتفاقا من بدم میاد از پاییز بچه کوچیکه پاییز و زمستون مریضیا زیاده من میگفتم تا زمستون یکم جون میگیره😀