2733
2734

اینم متنی که تو گروه برام فرستادن:

خبری خوش.....

علاج ساده  کرونا ویروس با یک کاسه جوشاندہ سیر ...!!
ووهانس دانشمند و پزشک چینی  با همکاری مرد قدیمی بروش طب سنتی  بیماران را درمان کرده اند, بطوریکه بسیاری از  مراجعه کنندگان موفق بودن درمان با این روش ساده را تائید کردہ اند....
روش :                   ۸عدد میخک ،با مقداری سیر له شدہ،با ۷ لیوان آب جوشاندہ شوند.
سیر و میخک را  خوردہ و آب آن در چند نوبت بنوشید.
والسلام                            اینهمه جاروجنجال تبلیغات و ترس برای چیست..؟؟؟                                                           هموطنان عزیز این مطلب را پخش کنید تا از مرگ و میر عده ای  جلو گیری  کنید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر ما ساده وبدبختیم متاسفم برای خودمون برای شعورمون که توهین میشه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2731

از کرونا نمیرم از سیر خوردن سرطان معده میگیرم میمیرم

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740

حالا کار از محکم کاری عیب نمیکنه.میخوریم.ولی خب ادم وقتی کرونا گرفته حالش بده چجوری اینارو بخوره؟نمیشه الان بخوریم دیگه به کرونا مبتلا نشیم؟😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
تو چین 700000 نفر درمان شدند فقط 2000 نفر مردند!!!

اونا روند طبیعی بیماری رو طی کردن و خوب شدن

به سیر و میخک ربطی نداره😁

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
از ی دکتر طب سنتی پرسیدیم گفتن میخک خیلی گرمه و سیر هم ی ضد عفونی کننده ی قویه خیلی خوبه ولی باید چی ...

راس میگن پس تاثیر داره.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706