2752
2734
عنوان

واقعا افتخار کردم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یادمه دانشگاه می رفتم، همه همکلاسیامون غر می زدن که کار نیست و فلان، مخصوصا پسرا

بعد به همکلاسی داشتیم، تو یه خونواده فقیر بزرگ شده بود و تعداد بچه های خونواده زیاد بود و اینا و این بنده خدا بین ترم یکی ها تنها کسی بود که کار داشت (تو سلمونی کار می کرد) و به مرور زمان تو رشته خودمونم چند ترم بعدش کار پیدا کرد.اونوقت پسرای دیگه مون وضعشون چطور بود: سر همه کلاسا غر می زدن که کار نیست، بعد کلاسا تموم میشد تا غروب می رفتن گیم نت🤦‍♀️ کلا برنامه هر روزشون بود

نه درس میخوندن، نه مهارت یاد می گرفتن نه هیچی

ولی غر زدنو خوب بلد بودن

حتی من و چند تا از دخترای دیگه هم از اواخر کارشناسی شاغل شدیم و این اقایون همچنان فقط غر می زدند...

کلا دانشجو های ما فقط تو غر زدن مدرک تحصیلی دریافت می کنن...نصفشون حتی یه بار خارج دانشکده سعی برا پیدا کردن کار نکرده بودن یا بعد چند بار تلاش بیخیال شده بودن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2731
به چی افتخار میکنی الان

جای افتخار نداره 

یه مشت چرک کف دست افتخار داره 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
شما وقتی با ۷۰۰ میلیون ندونی باید چکار بکنی اصلن وجودت اشتباس روی زمین 

دقیقا 

کاش تو 700 تا داشتی

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
من ندارم  ولی انقدر زرنگ هستم که بدونم چکار باید بکنم  کاش آدم عرضه داشته باشه  حل ...

عرضه ت بچسب پس

700 تا داشته باشی