2752
2734
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 615044 بازدید | 3058 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

Zona Hatching
در بعضی موارد ممکن است علت عدم لقاح ضخیم بودن طبقه شفاف (Zona pellucida ) در تخمک باشد که از طریق میکرواینجکشن می توان اسپرم را به داخل تخمک هدایت کرد ولی از آنجائی که احتمال عدم شکافته شدن غشاء جنین اولیه در داخل رحم با توجه به ضخامت آن می رود. غشاء Zona با استفاده از ابزارهای میکروسکوپی ویژه و یا میکروپیپت های مخصوصی شکافته می شود تا امکان خروج بلاستومر ها به خارج فراهم گردد

چسب جنین Embryoglue
در مواقعی که احتمال عدم نفوذ جنین به داخل رحم مطرح می باشد از این ماده نیز استفاده می گردد

سلام من این مطلب رو از سایت بیمارستان صارم خوندم.
کسی تا حالا از این روش استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خسته نباشید من 3 روز لک دارم البته نه لک کامل خیلیییییییی کم رنگ و ترشح دارم دیشب رابطه داشتم کمی پر رنگ تر شد بعد از رابطه. روز 28 پریودهماصلا درد پریود ندارم هیچییییییییی درد ندارم این لکها چیه وقتی دردم ندارم؟

سلام آزمایشگاه نیلو عزیز
میشه من رو راهنمایی کنید لطفا؟
من اصفهان زندگی میکنم تا حالا 2 بار iui انجام دادم ولی بی نتیجه بوده میخواستم بپرسم که به نظر شما این ماه برای iui برم رویان؟اونجا ممکن بهتر نتیجه بگیرم؟
دارم مامان میشمFacebook

ازمایشگاه عزیز میخوام برای اینکه از نگرانی دربیام بدونم با تو جه به اینکه انتی بادی رحم علیه جنین همونطور که فرمودین درمون داره چه کسانی مجبور میشن از رحم اجاره ای استفاده کنن؟ ممکنه یه بیماری تو رحم اصلا درمون نداشته باشه؟ میتونن نقایص مادرزادی باشن؟ من عکس رنگی رحمم سالمه فقط یه کم قوسیه رحمم که دکترم گفته ماه 5 برات میدوزم و اندومترشم خیلی خوبه و ظاهرا مشکلی نداره ولی چون اولین باره برای ای وی اف اقدام میکنم همش میترسم و استرس دارم . ممنونم که همیشه کمکم کرده و میکنید. این بار هم منو از نگرانی دربیارین . خیلی ممنونم
متوکلان به خدا هرگز خجل نخواهند شد http://kheyrie-mehr.mihanblog.com/
سلام آزمایشگاه نیلو
قبل از این ازمایش یک سقط داشتم هفته 10 کورژ کردم . طبق کفته سونوگرافی (6هفته 5 روز)دیگرقلب نمیزده. به نظر دکتر در هفته 8 دیگر فلب نزده .
دکتر بعد از معاینه همسرم گفت واریس بیضه دارد.ازمایش اسپرم همسرم را لطفا تفسیر کنید وتوضیح کامل بدهید راه های درمان و درصدموفقیت.
از راهنمایی شما ممنون
volume 2.2cc 2-7
color & apperance milk milky
viscosity normal high & gelationus
ph 8.0 7.2-8.0
liguefactinous 40 15-60
count per ml 16 20-160
motility fast 25% more than 50%
motility (sluqq lish 20%
w.b.c 6-7 occasional
r.b.c not seen occasional
epithelial cell/h.p.f 3-4 few
abnormal forms 30% lees than 30%
پریا (به عکس کاربریم دست نزن)
لام آزمایشگاه نیلو
قبل از اینکه سوالمو بپرسم میخواستم ازتون تشکر کنم که به سوالات ما پاسخ میدید

میخواستم در مورد آزمایش اسپرم همسرم سوال کنم، همسر من در ماه اردیبهشت و مرداد آزمایشهای مربوط به اسپرم را در پاتوبیولوژی مرکزی و رویان انجام داده که نسبت به هم بعضی از موارد متفاوته . مثلا در اردیبهشت ماه sperm count,million/80 بود و در ماه مرداد110 که یعنی بیشتر شده اما در همان ماه اردیبهشت class A 57.1 بوده و ماه مرداد کم شده بود3.3 ..............Class A+B هم 75.5 بوده و مرداد ماه 37.9 شده....که دکتر متخصص ارولوژی به ایشون داروی ویتامین مکمل سلوویت که به صورت قرص جوشانه و داروی l-carnitine 500 mg تجویز کردن ...3ماه از مصرف این داروها گذشته و ما به دلایلی برای بارداری اقدام جدی نداشتیم...با همه این تفاصیل آیا همسرم دوباره همه این آزمایشهای مربوط به اسپرم را انجام بده؟ یا همین داروهارو دوباره مصرف کنه و بعد اقدام کنیم؟؟ با تشکر
2706