2752
2734
عنوان

خانوما بیاین کیا تا حالا به عشقشون رسیدن و اینکه راضین یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 42 پست
ایشالاااا که هر چی زودتر عروسیتون سر بگیره باور کن یه حس و حالیه که باهیچی نمیشه توصیفش کرد

فعلا تو دوره مخالفتهای شدیدیم🤣ولی مطمئنم تموم میشه

چشم بد از رابطتتون دور عزیزم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا تو دوره مخالفتهای شدیدیم🤣ولی مطمئنم تموم میشه چشم بد از رابطتتون دور عزیزم😍

فداتشم گلم نگران نباش ما هم عالم و آدم مخالف بودن خیلی سخت بهم رسیدیم ولی هر چی سختتر بهم برسید شیرینی بعدش بیشتره

اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهم است.
2731
استارتر چطوری رسیدی مگه نمیگن پسرا تو یه رابطه دوستی ب ازدواج فکر نمیکنن

والا ما تو یه شهر باهم دانشجو بودیم همشهریم بودیم ۲۴ ساعته با هم بودیم تو خونه ی شهر دانشگاهم بیشتر وقتا ب ا هم بودبم😜😜😜😜روز ب روز عشقمون بیشتر میشد بهمم رسیدیم باور کن ربطی ب اینا نداره

قربونت بشم..اصلا قصد نداشتم ناراحتت کنم ...شرمنده ا❤☹

خدا نکنه گلم فدات شم منو در غم خودت شریک بدون و بهت قول میدم که یه روزی میرسه که حال دلت خییییلی بهتر میشه فقط تو اون روز منو یاد کن واسه من یه دنیا ارزش داره

خدا نکنه گلم فدات شم منو در غم خودت شریک بدون و بهت قول میدم که یه روزی میرسه که حال دلت خییییلی بهت ...

دنبال عشق و عاشقی نیستم..قلبم مرده..اماامیدوارم دلم اروم شه..برام دعا کن خواهری...درخواست میدم قبول کن..توام مث دوستای مجازیم تو قلبم جاداری❤

دنبال عشق و عاشقی نیستم..قلبم مرده..اماامیدوارم دلم اروم شه..برام دعا کن خواهری...درخواست میدم قبول ...

فداتشم چشم

فداتشم گلم نگران نباش ما هم عالم و آدم مخالف بودن خیلی سخت بهم رسیدیم ولی هر چی سختتر بهم برسید شیری ...

خدانکنه

ان شا الله که میرسیم اینکه دو شهر متفاوتیم سخت شده ولی خدا میخواد و اسونش میکنه

مام همه مخالفن🤣🤣🤣همه دایی خاله🤣😃

وا چرا قهر کردی

تاپیک قبلیم کاملا نوشتم

به خاطر طلا.

بیکار نمیره سراغ کار 

خونه باباش زندگی میکنیم

مغازه باباش هم کار میکرد

حالا گفتن برید

یه مقدار پول. اندازه داشتیم میشد باهاش خونه بگیری ولی خونه متوسط رو به پایین.برای یه مقدار جلو و ۵۰۰ کرایه

ولی گفت طلاهاتو ب فروش منم گفتم ن

چندبار گفت برو خونه مامانت منم اومد

دیشب زنگ زد گفت طلاهاتو بیار گفتم اول مهریه

گفت نزار به آبروریزی بکشه ب مامانمم هم گفت

طلاها رو بفروش خونه رهن کنه ک نخواد بره

سرکار

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
تاپیک قبلیم کاملا نوشتم به خاطر طلا. بیکار نمیره سراغ کار  خونه باباش زندگی میکنیم ...

ببخشیدا ولی ب نظرم تقصیر توئه که کار به اینجا کشیده