2733
2739
عنوان

خواستگارم مبلمونو پاره کرد و رفت++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11313 بازدید | 193 پست
چه جوري تيك. ميذارين

میری نی نی سایت من بعداصلاعات کاربری پایین زده درج وضعیت جدیدمیزنی روش  بعد تاریخ رو انتخاب میکنی میزنی اعمال برات تیک میاد

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم خیلی ناراحته ۱ماه نیست خریدیمشون

ولی حتما به روشون بیارین خجالت بکشن یه ذره،اه اه

نخووووون امضامو                                                               مگه نگفتم نخون؟حالا که خوندی لدفااا یه صلواتم بفرس برام، مرسی اه😂❤ جان جدت لایکم نکن🤕  
2728
به مادرت بگو مبل چیز مهمی نیست دارن با زندگی تو بازی میکنن ۱۸سالته طلاق گرفتی فکر ازدواج مجددی؟!! ...

ازدواج چیع من قبلا جواب منفی داده بودم گفتم دیگ با فامیل ازدواج نمیکنم خودشو پرو پرو سرزده اومدن شب هم موندن

خیلی نامحسوس پارش کرده دیروز اتفاقی دیدمش

تو اتاق تو هم خوابید برو ببین فرشی موکتی تختی چیز ی پاره نکرد باز😆

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
تو پذیرایی خوابیدن زنه تو اتاق من خوابید

واااای به خدا خندم گرفت خوبه شب تو رو با چاقو تو اتاق نکشته🤣🤣🤣حداقل دستاشو می بستی 🙄

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2740
ای وای 😔😩 چیکاره بود؟ مشکلتون چی بود ؟ البته اگه ناراحت نمیشی جواب بده عزیزم 😘⁦❤️⁩

پولدار بود ولی بجز پول هیچی نداشت

عصبی خیانت روانی مشکلات جنسی مشکلات خانوادگی .......

حتما دعا گذاشته توش 😂

آره 😫😫

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

جادوت نکرده باشه یه موقع خدایی نکرده اسی؟؟؟مثلا ازحرصش که جوابه رد دادین،بیان طلسمی چیزی بندازن توخونتون😕

نخووووون امضامو                                                               مگه نگفتم نخون؟حالا که خوندی لدفااا یه صلواتم بفرس برام، مرسی اه😂❤ جان جدت لایکم نکن🤕  
2706