2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم روانیمون کرد از بس اومد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5576 بازدید | 190 پست
خندم گرف ینی اینا بعد ک تنها میشن فک نمیکنن ب اینهمه حرف و تیکه ای ک خوردن؟ غرور ندارن؟

غرور كيلو چنده؟؟گرونيه 

مرجم چتر ميشن اينور اونور 

من پارسال ديدم يكي از فاميلاي شوعرم تو مهموني مابقيه احيلو خالي كرد جيب بچش حلو جمع ميگفت بچم نميخوره ها ميخاد بازي كنه باهاشون 

وقتی میان صوپدای سکسشون تو گوشه پاعه هر شب.بهش گفتم عزیزم صداتون میاد اما انگار مهم نبوده براش.هی نو ...

به مادرشوهرت بگین ،شوهرت به مادرش بگه اینا رو جمع کن از خونه ما

مزاحم ما هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرت گرمیجات بده بخوره اما خودت زیاد گرمیجات نخور و بگو اقایون پیش هم بخوابن خانوما پیش هم 😂😂 ...

مشکل شوهرش نیست اونم شاکیه صداش دراومده مشکل روی زیاد خواارشوهر و داماده

2728
وقتی میان صوپدای سکسشون تو گوشه پاعه هر شب.بهش گفتم عزیزم صداتون میاد اما انگار مهم نبوده براش.هی نو ...

باید رک‌به خواهر شوهرت بگی...بگی ما میخوایم‌بریم‌مسافرت و نشد به هر بهانه ای بلند میشید میاید اینجا

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍
غرور كيلو چنده؟؟گرونيه  مرجم چتر ميشن اينور اونور  من پارسال ديدم يكي از فاميلاي شوعرم ت ...

wtf😯

درک نمیکنم خو گرونی باشه براهمه هس دیگه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

شوهرت باید خودش با مادرش حرف بزنه قضیه رو بگه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2738
اسی بهشون اتاق جدا میدی ؟؟؟من حس میکنم خونتون مکانه 😂

اره خودمم همین حسو دارم

چون مادر شوهرم پررو پررو میگه بچه هارو دعوت کن خونت ی شب درمیون منو پدرشوهرت رابطه داشته باشیم راحت😒 انگا من..کشم

اسی از من به تو نصیحت هیچ وقت از خودت و خواسته هات نگذر.خواهرشوهرت هر چی گفته شما کار خودتونو بکنین.اگه اومدن شما میخواستین برین بیرون بگو ببخشید جایی کار داریم میریم.زیاد تو خونه بهشون میرسی چند بار چیزی درست نکردی خونت چیزی نداش خودشون میرن یا یه بار با خنده بگو ناهار مهمون فلانی یعنی شوهرش.چند بار این طوری کنی راحت میرن😂😂

2706