2737
2734
عنوان

دلم گرفته ، خداهیچ کسو محتاج پدرمادرش هم نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 32 پست

عزیزم دایی ام دسته چک گرفته بود ب اسم دخترش.

دامادش ازش سواستفاده کرد.نزدیک بود دایمو بندازن زندان.

شایداونا ب شوهرت اعتمادندارن

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
خب بنظرم حق دارن الان داداشت عقده کلییییی خرج دارن تا عروسی  منم برادر شوهرم به نامزدم پیله کر ...

میدونم فعلا عروسی نمیکنه منم قول دادم بهش میدم الان سایتا بانکا بستن ک وام بگیرن همه میگن سال جدید بازمیشن

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اينجور نيست. ميخواد که نه شما گرفتار قرض و وام بشيد نه داداشت دستش خالي بشه. همه گرفتاريها از بي پوليه . انشالله امسال جاي ارزونتر پيدا کنيد تا سال ديگه پس انداز کنيد جاي بهتر بعد هم خونه دار بشيد انشالله

عزیزم میدونم شرایطت سخته ولی برادرت هم الان تازه حتما ازدواج کرده که داره وام میگیره و خودشم توی این شرایط اقتصادی نیاز به کمک بقیه داره

با این گرونی ها

کاش از یکی دیگه قرض میگرفتین

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
شما هم درک کن دیگه وام ازدواج داداشتو قراره خرد خرد بدی در حالیکه خودش لازمش داره

مطمعنم که لازمش نداره الان نگهش داشتته برای عروسیش عروسیش هم زمستون یاعید سال دیگس

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2740
میدونم فعلا عروسی نمیکنه منم قول دادم بهش میدم الان سایتا بانکا بستن ک وام بگیرن همه میگن سال جدید ب ...

نگاه قبل از عید مدارکتو تحویل بده بعد عید میریزن به حسابت .منم قبلا دم عید وام گرفتم

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
وام میگیرم

عزیزم بازم خودت بهتر شرایطت رو میدونی

ما هم اصلا خانواده همسرم کوچکترین کمکی بهمون نکردن

الانم من و همسرم کلی قسط بانک و اینا داریم

سر خرید خونه و ماشین

دو نفری هم کار میکنیم

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود