2737
2734
ذاتي هست و شما نميتونيد فيلم بازي كنيد براي اين موضوع ب نظرم  با تچكر😜

اگ ذاتی هس همه زنا تو ذاتشونه فقط باس جرقع زد و روشنش کرد

نیـستـ حَرفِ خُشکیدنِ یِ برگ🍁کُـلِ جَنگلَـم بیابـونتهِ...🦋
فکر کردم میخوای یادمون بدی خو اگه من بلد بودم الان مجرد بودم؟    

گلم اتفاقا دخترای الان لوندترن تا زنها که نقش بازی میکنن😊😊

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگ ذاتی هس همه زنا تو ذاتشونه فقط باس جرقع زد و روشنش کرد

ن كلا بعضي ها دارن بعضي ها هر چقدر هم بخوان نميتونن

كلا مث مردان بعضي ها نميتونن زنونه و ظريف رفتار كنن دست خودشون نيست

واسه همين ميگم تو ذات بعضي ها هست تو بعضي ها ن

واسه صحبت کردن کلمات و کش دار ادا کنی واسه راه رفتن کمر رو سیصد و شصت درجه بچرخونی ،

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
خوش به حالش  چه شانسی دارن

واقعا شانس اورد اینو اگر پدرمادرشو نمیشناختی میگفتی وااااااو چ دختره بااصل و نسبی هستش.البته اینم بگم مث خواهرمه خیلی باهم جوریم.درکل دارم شانسشو میگم

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
2738