2733
2739
عنوان

شوهرم بو میده😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 41 پست

من بااینکه ویار وحشتناکی داشتم ولی از بوی شوهرم همیشه خوشم میومده وقتایی که میره ماموریت همش لباساشو بو میکنم.یک بوی خوبی میده همیشه

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😶 خدایا بسه دیگه😭😭😭😭

عزیزم طاقت بیار

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
واااای من عاشق بوی تن رلمم بعضی وقتا که خونه تنهام یهو بوش میاد لنتی    

🤕🤢😫😫😫

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738
من پیراهن نامزدم رو از توی ماشینش کش رفتم که گاهی دلم براش تنگه عطرش رو حس کنم حال بنمایم😿

راس میگی منم یه لباس ازش داشته باشم خوبه  

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 
2706