2733
2739

بچم همش سرفه ی خلط دار داره نگرانشم از شربتای شیمیایی هم خسته شدم کمک پلییییییییز

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

اویشن خوبه 

بازم سرچ کن ک برا بچه بد نباشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به مادرم میگه خوبه عزیزم

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
2738

من داخل شلغم رو کمی خالی میکنم عسل میریزم 12 ساعت بعد آب شلغم با عسل به خوردم هم میرن بعد میدم پسرام میخوردن الحمدالله خوب بود

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
خو عزیزم ما فعلا در همون حد تبهر داریم بچه نداریم نمیدونم اینجور موقع می‌بریم بچه رو دکتر😊

خسته شدم از دکتر بردن تازه ابله اش ب شد امسال زمستون خیلی بد بود پر ویروس خیلی شربت شیمیایی خورده افاقه نکرده

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

دمنوش آویشن 

شربتشم هست برای کودکان

نشاسته هم خوبه براش

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
خسته شدم از دکتر بردن تازه ابله اش ب شد امسال زمستون خیلی بد بود پر ویروس خیلی شربت شیمیایی خورده اف ...

اوکی عزیزم گفتم که فرنی بهترین درمونده اگه اصفهانی برو لبنیاتی بگو فرنی میخوام یه کاسه بگیر هم خودت بخور هم بجه

هیچ
2706