2733
2734
عنوان

درباره کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 4485 بازدید | 65 پست
توی قم اون همه آدم فقط خدایی نکرده برادر شما گرفته !هیچی آزمایش فقط معلوم میکنه

چه ازمایشی

منم فک کنم دارم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله عزیزم بسلامتی رد کنیم این مریضی رو بچمون چ گناهی کرده اخه خدا بزرگه توکل بخدا..مرسی از راهنم ...

دیگه بخاطر بچه ات زیاد تو جمع نباش

الان منم اومدم خونه مادرم این داداشامم میرن بیرون میگم اینقدر نرید بیایید..

من توکل کردم بخدا

نمیخوام دیگه استرس بدم بس برا آلودگی و انفولانزا اون همه استرس داویم الان برا اینم الکی استرس بکشیم هر کس عمرش تموم شه به نظرم با هرچی باشه تموم میشه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2731
اونو نمیدونم فکر کنم آزمایش خون

ای خدااااا ای خداااااا

شهر کوفتی ما دکتراش هم مطب تعطیل کردن

پس ما چه غلطی کنیم

پیش کی بریم اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

من مادرم و برادرم آنفلوانزا گرفتند من مجبور بودم برم خونه شون رو جمع و جور کنم ماسک میزدم هر دفعه میرفتم من سیستم دفاعی بدنم خیلی ضعیفه نگرفتم آنفلوانزا چون ماسک زدم فقط ماسک بزنید

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2740

[QUOTE=125147182]ای خدااااا ای خداااااا شهر کوفتی ما دکتراش هم مطب تعطیل کردن پس ما چه غلطی کنیم پیش کی بریم اخه😭 ...[/QUOTE

بیمارستان

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
ملتی که وقتی ابنباتش میفته زمین فوتش میکنه و میزاره دهنش  کرونا کاریش نمیتونه بکنه الکی نگران ...

وای دوروز پیش توی درمانگاه یه دختر تقریبا دوساله آب نباتش افتاد زمین مامانش برداشت گفتم الان میبره میندازه آشغالی، همون لحظه برداشت داد دست بچه😐🤢

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
دیگه بخاطر بچه ات زیاد تو جمع نباش الان منم اومدم خونه مادرم این داداشامم میرن بیرون میگم اینقدر نر ...

اهوم منم به شوهرم میگم سرکار نرو میگ نمیشه به مردم قول دادم کارشونو بزنم همش میگم دست به چشات و اینا نزن دستاتو بشور تاببینم چی میشه

[QUOTE=125147182]ای خدااااا ای خداااااا شهر کوفتی ما دکتراش هم مطب تعطیل کردن پس ما چه غلطی کنیم پیش ...

میترسم از بیمارستان

هزااارجور مریض بستری کردن

میترسم اگر هم نداشته باشم از اونا بگیرم

من هیییییچیم نیست

فقط سرفه امونمو بریده😭😭😭😭😭😭😭

2706