2737
2734
چراتوروهی میترکونن  ؟

از کجا میدونی

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرده شور عید رو ببرن  مسخره بازی...طرف رو سال ب سال نمیبینی تو یه روز 4بار میبینیش  حالم ...

دقیقا حرف دل منوزدی ❤مرحبا

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2731
منم از دید و بازدی های سالی یه باری بدم میاد😒

هرروز باید لباس بپوشی تند تند بری عید دیدنی ..مسخره بازی

خانواده من بهترن خانواده شوهر م خیلی مسخره بازی هست...مثلا تو کل سال ندیدی یهو تو یه روز 4-5بار میبینیش

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2738
امضات خودتولودادی منم قبلادیدع بودمت قدیمیم 

کدومم من؟؟

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
هرروز باید لباس بپوشی تند تند بری عید دیدنی ..مسخره بازی خانواده من بهترن خانواده شوهر م خیلی مسخره ...

ما هم اوایل همسرم اینطوری بود...الان دیگه انقدر خود فامیلاش عید سفر هستن خداروشکر کنسل میشه...بعد بهش میگم ببین اینا میرن پی تفریحشون تو با من دعوا که بریم خونشون😏....میگه خلاصه من وظیفمو انجام میدم....کوتاه نمیاد 

2706