2733
2734
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22308 بازدید | 371 پست

28سالمه

۳۶ سالشه

10ساله ازدواج کردیم

عااااشق همیم

اون نباشه میخوام دنیام نباشه😍😍😍

قهرمان زندگیمه💪💪💪

نفسم ب نفسش بنده

خیلی ب هم وابسته ایم💞💞💞

ماشالله_لاحول_ولاقوه_# الابالله العلی العظیم،🧿🧿🧿

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۲۷ اون ۲۹

عاشقشمااااااا

اولش حسی نبود ولی الان یه تار موشو به دنیا نمیدم..

همیشه هوامو داره..قشنگترین کارا رو واسم میکنه..انقد مهربون و صبوره که همه میگن بهم خوشبحالت با این شوهرت😇😇🥰🥰🥰😍😍😍

[QUOTE=125162702]معلومه خیلی خانوم با 

بزار یه نصیحتی هم من بکنم بهت عزیزم

این اتفاق ساده این تاپیک باعث شد که بفهمی دیگران ممکنه از هر چیزی که بگی علیه خودت استفاده کنن و یه وقتی اون رو به روت بیارن ( منظورم کاربر خاص نیست کلی دارم میگم)

پس سعی کن ناراحتی و دلخوریاتو از زندگیت پیش هیچکس نبری ،چون تو همسرت زن و شوهرین و با یه بوس و بغل همه چی رو از یاد میبرین ولی اون دعوایی که برای بقیه تعریف کردی تا ابد تو ذهنشون میمونه

حالا اگه این بقیه ،پدرو مادرباشن که بندگان خدا همش نگران روابط شما خواهند بود 

اگر هم افراد فرصت طلب باشن که سوژه میکنن برای کنف کردن شما 

من روی صحبتم اون کاربر دیگه ای که باهات هم کلام شد نیست  چون از نیتش خبر ندارم ،من قانون زندگیم اینه ،درسته دعواو مشکل جدی نداشتیم ولی بالاخره تو 15 سال پیش اومده از همسرم  یکمی دلگیر شده باشم ولی نه برای کسی تعریف کردم و نه نشون دادم و نه برای خودم بزرگش کردم ......

اینو گفتم که بدونی و رعایت کنی تا هیچوقت بخاطر حرفی که خودت زدی ،سرخورده نشی و دلت نشکنه .

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2731
[QUOTE=125162702]معلومه خیلی خانوم با  بزار یه نصیحتی هم من بکنم بهت عزیزم این اتفاق ...

مرسی

اره درست میگی واقعا 

هر بار بحام دلخوریاپ و پیش کسی بگم مطنعن باش این تاپیک و حرفات بادم میفته 😘

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
😁والا انقد خوبه كه نميشه عاشقش نبود هميشه هم و غمش خوشحالي منه بهم توجه ميكنه با چيزاي كوچيك خوش ...

عههه من فک کردم سنت بیشتره

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
چطور😃🐀

فک میکردم بین30تا35باشی حس میکردم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
نه عزيزم متولد٧٦م🤪😍🐀

خیلی هم عالی😍

اخه شوهر من منو نزده هیچ وقت یه بار یه سیلی زد اونم واقعا خودم مقصر بودم وقتی شوهرم و زدم اون وامیست ...

دوست داشتن یه حسه اگه حست خوبه خیلی خوبه نگهش دار  خوب بودن یه نفر معنی اینو نداره که هیچ وقت هیچ اشتباهی نکرده و هیچ خطایی ازش سر نزده دوست داشتن یه نفر حتی به خوب بودن طرف هم ربط نداره بنابراین از خوشبختی ات لذت ببر 

من هنوز نفهمیدم تو کشوری که سرانه مطالعه‌اش یک دقیقه‌ام نیست، اینهمه روشنفکر تو مهمونی‌های فامیلیش از کجا میاد؟؟؟؟

چقدر ازدواج با اختلاف سنی بیشتر از ده سال زیاده ولی برام جالبه که میزان رضایت از ازدواجشون بالاست خوشبختانه و این که چقدر ازدواج تو سنین خیلی کم زیاد داریم زیر بیست سال حتی ۱۸ سال و باز هم جالبه که خوشبختانه باز هم خوشبختی بینشون زیاده دیدمو کلا تغییر داد به خیلی چیزها

من هنوز نفهمیدم تو کشوری که سرانه مطالعه‌اش یک دقیقه‌ام نیست، اینهمه روشنفکر تو مهمونی‌های فامیلیش از کجا میاد؟؟؟؟

من الان چند روز دیگ میخوام برم تهران تا بعد عید بخاطر شرایط کاریش یک ماهو نیم نباید همو ببینیم انقد ناراحتم ک حد نداره بیس اندازه سخته دوریش حتی پیش پدر مادرمم باشم

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2706