2733
2734

به نظرم یه مرد اگر به عشقش نرسه یا ازدواج نکنه هیچوقت فراموشش نمیکنه حتی اگر بهترین همسرو داشته باشه و متاسفانه درصد خیانتشون هم بیشتره البته نه همگیشون

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا این بعد ازدواجمون.  

قبلا سریع میپرید میخرید .😤😤

از لج من رفته برا خودش لوازم کار گرفته یک و خورده ای 

اونوقت برا من هنوز خبری نیس. 😂😂فقط لج

خدایا تحمل و صبر بده لطفا.تا قوی باشم
بر اساس کامنت های خود استارتر گفتم

چون پسرهستید این سوالو ازتون میپرسم....ازکجامیشه فهمید حس یه پسرواقعیه و اگ ترکش کنی هیچوقت نمیتونه فراموش کنه؟پسری ک کسی رو دوست داره عایا رفتارخاصی داره؟؟

2731
چند سالته؟ ناراحت نشو ولی اونیکه رفته ارزششو نداره بخدا باور کن درکت میکنم فقط این که سعی کن از خدا ...

دارم همین کارو میکنم امروز باهاشون رفتم بیرون از ۲ تا ۷ شب بیرون بودیم ولی هرجارو نگا میکردم اونو میدیم هرگز نمیتونستم خودمو مشغول کنم..برای اونا هم زهر مار شد با این رفتارام😔😔

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
خاهش میکنم برای آرامش قلبم دعا کنید دارم نابود میشم.. به هیچکس نمیتونم درد دل کنم

لطفا پاشید دور اتاق قدم بزنید و نفس های عمیق بکشید آب هم میل کنید وضعیت الانتون خطرناکه تغییرش بدید

«کاربر آقا هستم» 
چه تقدیر بدی داشتم😔کاش هیچوقت جوابشو نمی دادم کاش اون شب بلاکش میکردم

عزیزم سه سال ک کم نیست حتما اونم دوست داره ب همین راحتیا بیخیالت نمیشه ایشالا ک آروم میشه بر میگرده ولی تو فعلا نه زنگ بزن بهش ن پیام بده

❤️عشقم پسرام❤️باباشون❤️
2738
لطفا پاشید دور اتاق قدم بزنید و نفس های عمیق بکشید آب هم میل کنید وضعیت الانتون خطرناکه تغییرش بدید

نمیتونم کاش درکم میکردین😢چند دقیقه یادم میره باز یادم میاد

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
یه سری از پسر خالم شنیدم گفت اگه پسری واقعا دختری رو دوست داشته باشه هیچ چی هیچ چی نمیتونه جلوشو بگی ...

دیقا همینه.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
چون پسرهستید این سوالو ازتون میپرسم....ازکجامیشه فهمید حس یه پسرواقعیه و اگ ترکش کنی هیچوقت نمیتونه ...

اگر عاشقتون باشه از چشم هاش مشخص میشه وقتی نگاهتون میکنه غم توام با نگرانی تو چشماش موج میزنه همیشه با شما مهربونه همیشه براتون وقت داره نسبت به همه حرف ها و رفتارهاتون حساسه

«کاربر آقا هستم» 

خوب معلومه اولش هر دو طرف اذیت میشن.ولی یک مدت بعد فراموش میکنند .بسته ب شرایط یکی زودتر یکی دیر تر ..ولی فکر کنم احساساتی ک با هم تجربه کردند فراموش نمیشه ولی در سال های دور  براشون هم اهمیتی نداره دیگه ،اگه زندگی موفقی رو تجربه کنند .اما اگه زندگی شون خوب نباشه شاید حسرت بخورن

من خانم هستم ولی قبلا صحبت هایی ک با همسرم داشتم این حرفا رو بهم گفت 

خوب و بد، زن و مرد نداره.

عشق و محبت هم زن و مرد نداره.

آدم خوب و عاشق و مهربون،هم میتونه یه زن باشه وهم یه مرد..

آدم بی محبت و بی احساس و بد هم ، هم میتونه یه مرد باشه هم یه زن.

هم مردا میتونن فراموش کنن هم زنا..

بستگی داره به طرف مقابل و کاراش و رفتارشان و برعکس..

چه تقدیر بدی داشتم😔کاش هیچوقت جوابشو نمی دادم کاش اون شب بلاکش میکردم

هنوز فرصت دارید برای جبران ولی شما پا پیش نذارید یه کم صبر کنید اگر خودش باهاتون تماس گرفت روی خوش نشون بدید

«کاربر آقا هستم» 
2706