2733
2734
عنوان

تشویقم کنید درس بخونم😐😩😩😩😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 51 پست
درس اصلا بدرد نمیخوره. هرکی خونده پشیمون شده. هرکی درس بخونه از دنیاو اخرت عقبه. هرکس درس نخونه از ه ...

🤪🤪جدی گفتی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درس اصلا بدرد نمیخوره. هرکی خونده پشیمون شده. هرکی درس بخونه از دنیاو اخرت عقبه. هرکس درس نخونه از ه ...

کی همچین چیزی گفته؟؟

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

دادا کنکور انسانی ک اسونه... من تو کنکور تجربی بینشو ۳۳ ب زور زدم انقدر استرس داشتم دستم میلرزید تو کنکور زبان همون روز بینشو ۱۰۰ زدم چون بیخیالش بودم(بقیه درسای عمومی درصداش تقریبا یکسان بود)... فقط بخون و تلاشتو بکن تا بعدا حسرت نخوری

هیچی نمیشی! (به نظر من این مدل تشویق بیشتر تاثیر داره و انگیزشیه تا تشویقی دیگه اینجوری به رگ غیرتت ...

دهنت😆😂😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2740
نه همون نظام قدیم هستیم  اصلا ربطی نداره به نظام جدید نداره

چجوری مگ نظام قدیمم تدریس میشه تو مدارس

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
دادا کنکور انسانی ک اسونه... من تو کنکور تجربی بینشو ۳۳ ب زور زدم انقدر استرس داشتم دستم میلرزید تو ...

دادا حالا فعلا من سومم پیش که نیستم تموم امتحاناتم نهائی..بدبختی چون بزرگسال هستیم درسامون تازه شروع شدن...وخرداد شروع امتحانات

سوم انسانی 😻

برو بچسب به درست و با این حسش نیستو حال ندارمو فعلن بیخیالو حالا وقت دارم خودتوگول نزن و به خودت انرژی منفی نده درستو بخون تا به یه جای خوبی برسی تا از این دو روز زندگی لذت ببری

خدایا شکرت         کاربری سه نفرس 
🤪🤪جدی گفتی

ن بابا. مگه میشه؟ هرکی درس نخونه و بگه ازکتاب بدش میاد جدی میگم،واقعا ادم حسابش نمیکنم. ارزشی براش قائل نمیشم. عاشق انسانهای فرهیخته هستم. و خودم هرروز مطالعه دارم. عاشق درسو کتابو پیشرفتو موفقیتهای بی پایانم. عاشق انسانهایی ک درس میخونن و اینده ای شگفت برای خودشون رقم میزنن. کسی ک درس نخونه و از درسو کتاب فراری باشه و برای اینده اش و درس وقت نزاره بنظرم اون شخص هنوز بدنیا نیومده و فقط یک موجود زنده اس  و برای من ارزش انسانی نداره .

.