2737
2739
عنوان

اقا این نفهمارو چیکار کنم من ماسک نمیزنن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا شوهر منم همینطوری هرچی منو دخترم رعایت میکنم اون انگار ن انگار

نمیدونم چیومیخوان ثابت کنن ک مثلاخیلی قوی ان یاچی....

میگه من این ماسکوبزنم مشتری نمیادتومغازه خب نیاد 

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿
2731

واقعا قوت قلب بود اما چرا پس این همه کشته داده لعنتی

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2740
نمیدونم چیومیخوان ثابت کنن ک مثلاخیلی قوی ان یاچی.... میگه من این ماسکوبزنم مشتری نمیادتومغازه خب ن ...

من مشهدم خونمونم تقریبا نزدیک حرمه کلی زائر میان مشهد اصلا رعایت نمیکنه

خانما نگران نباشید من همه علاعم وخفیفشو داشتم جز تب الان از دکتر میام بهم گفت نگران نباشید تو سن شما کرونا نمیگیرن اگه ام بگیرن کشنده نیست افراد بالای ۴۰ ۵۰ سال خیلی مراقب باشن

❤️عشقم پسرام❤️باباشون❤️
وا به داداشات میگی نفهم؟

عصابم خورده .کسی که تو این وضعیت اورژانسی هیچی به هیچ جاش نیست.یه ماسک حاضر نیست بزنه.تازه میگه میگری خوب میشی دیگه نمیمیری که.دیگه نمیگه خب من میگرم میام خونه به بقیه هم منتقل میکنم.اصلا به فکر بقیه نیست .تازه مامانم هم اسم داره و این بیماری حتما میکشتش.بعد با این حال همچین ادمی اسمش چیهه؟؟؟نفهم نیست؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
پ چرا این همه مردن

کدوم‌همه؟؟؟

انقدر شایعه تو اینطور مواقع زیاده هرکی میخواد تبلیغ سایتش وبکنه راجب کرونا یه چیز وحشت اورمیگه باورنکنید توروخدا استرس نداشته باشید

برو سایتdr kay حتما ببینید تواینستا 

2706