2733
2734

بچه ها یکی دوتا گروه آشپزی دارم،،،بچه ها عکس سفره مهمونی شون رو میندازن میزارن تو گروه،،بعد نگاه میکنم میبینم طرف بیست و پنج تا یا بیست تا بشقاب گذاشته رو سفره (دو نوع خورش هم درست کرده با مرغ و ژله و چندنوع سالاد)ولی برنج که اصل کاری واسه اون همه جمعیت دو دیس یا سه تا دیس  کوچیک گذاشته اونم سرخالی سرخالی(از نظر من هر دیس فوقش واسه سه نفر باشه )

دلم میخواد بهشون بگم خانومای خوب شما که اینقد زحمت میکشید چرا برنج که اصل کاریه دو دیس میرارین سریفره ،،خب این همه جمعیت چیکار کنن؟؟چه جوری دو نوع خورشتی که درست کردی رو بدون برنج بخورن"

بچه ها دقت کردم همه هم اینجوری ان؟؟؟؟شما ها اینطوری هستین یا من غیرعادی ام

دیس خالی شه پر میکنن بازم خیلی سادس ها

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

از یه جهت خوب اسراف نمیشه چاقم نمیشی

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید سرریز داشته باشن.... مثبت نگاه کنیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
2738

بعضیا دوباره میرن پر میکنن دیس رو یل چند باره 

بعضی ها هم کم میخورن 

من خونه بابام اینا با این که جمعیتن اندازه خونه خودمون که سه نفریم درست میکنن همشون هم سیر میشن اضافه میاد 😐

دیس خالی شه پر میکنن بازم خیلی سادس ها

دقیق جواب دادی 😁😁😁😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

منم بیشتر ۳ دیس نمیذارم. خالی بشه دوباره پر میکنم

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید

قرار نیس کل قابلمه و محتواش بیارن تو سفره که 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706