2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ندارم اونا رو فقط گاهی دل درد و واژنم مثل حالت پریوده

از کی اینجوری شدی از داخل رحمتو ازرده احساس نمیکنی؟؟

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
2731
نه داخل رحمم اوکیه

پس چیزی نیست اگر یه لخته های مثله رگه دیدی که سفتم بود برو دکتر بادرد یهویی کمرو شکم باهم

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم

اگر تاریخت رو درست حساب کردن.. هنوز وقت داری

کم کم داره به دیواره ها و عضلات رحم فشار میاد و کشیده میشه و بچه بزرگ شده سنگینه.. استراحت کن...اگر طبیعی میخوای خیلی زوده.. دم کرده نخور.. هرچی بچه به ۴۰ هفته نزدیک باشه درشت تر و قوی تر و.. است.. کار سنگین نکن.. فقط پیاده روی.. هفته اخر دم نوش بخور و کاری کن زودتر زایمان کنی..

تایم بگیر اگر دردی تو دل و کمرت گرفت تا درد بعدی.. هر وقت دیدی دردهات تایم دارن.. یعنی مثلا هر دو ساعت درد میگیره.. کم کم داره میشه هر یک ساعت.. اون درد زایمان.. منم ماه اخر کلا حالت پریودی داشتم و با اینکه تجربه زایمان داشتم نمیدونستم داره وقتش میشه یا نه... چون نی نی تپل بود و رحمم ضعیف درد داشتم.. فقط تنها راه تشخیصم از روی تایم نداشتن دردها بود.. گاهی صبح درد داشتم گاهی شب گاهی هم اکی اکی بودم.. ولی وقتش که شد تایم پیدا کرد و منظم بود درد ها میگرفت و ول میکرد..درد انقدر قوی هست که اگر صاف وایسی از درد ناخودآگاه خم میشی..

2740
اگر تاریخت رو درست حساب کردن.. هنوز وقت داری کم کم داره به دیواره ها و عضلات رحم فشار میاد و کشیده ...

دکترم حساب کرده تاریخم رو ۱۹ اسفند زایمانمه البته سزارین،درد ندارم فقط تو واژنم حالت پریودی دارم که اصلا منظم نیستن،دعا کنید کیسه ابم پاره نشه یا طبیعی یهو نیاد