2733
2734
عنوان

هزینه زایمان طبیعی یا سزارین بدون هیچ بیمه ای؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
[QUOTE=125034342]دوستان بخوام خودمو بیمه کنم چجوریاس چن ماه باید باشه بعد خصوصیا هزینش چجوری حساب می ...

اهان از اوله باردادی باید انجام داد؟؟؟سز هم بیمارستانا هزینش کمتره؟؟؟

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
2738
عه باید بری بپرسی .حتما بیمارستان تامین اجتماعی بری که مفت بیافته .حداقل ۳ هفته قبلش بری پرونده تشکی ...

گلم یکمتوضیح میدی راجبع بیمه فقط واس زایمانه از چن ماه قبل زایمان باید بیمه رو انجام داد بیمارستان خصوصیم قبول میکنه براطبیعی یا سزارینم قبوله ببخشبد سوالام زیاد شد

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
گلم یکمتوضیح میدی راجبع بیمه فقط واس زایمانه از چن ماه قبل زایمان باید بیمه رو انجام داد بیمارستان خ ...

من یبار گرفتم اونم ازاد.سه ماهه بود یعنی ۳ ماه فرصت استفاده داشتم تا دوباره بخوام تمدید کنم اونم پارسال ۳۰۰ شد هزینه اش.خصوصی اگه بیمه رو قبول داشته باشه اره.بیمارستان تامین اجتماعی که کلا مفت میافته ده درصد رو باید بدین یعنی از یک میلیون ده هزار . بقیه بیمارستان های دولتی یکم میگیرن

اهان از اوله باردادی باید انجام داد؟؟؟سز هم بیمارستانا هزینش کمتره؟؟؟

دست خودته خو.من نرفتم دنبال بیمه همش آزاد هزینه کردم الان برا ماه اخر میخوام بیمه آزاد کنم هزینه زایمانم کمتر بشه

2706