2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اصلا تحمل نمیکنم همینجوری هم میگی عصبی میشم  شاید بخاطر اینه مجردم 🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

همه مادرشوهرا ک بد نیستن من خودم یک سال با مادرشوهرم زندگی کردم از خونه بابام بیشتر بهم میرسیدن😅اما خوب هیچی مستقلی نمیشه دعا کنید تا اخر فروردین بتونم برم خونه خودم

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2740
همه مادرشوهرا ک بد نیستن من خودم یک سال با مادرشوهرم زندگی کردم از خونه بابام بیشتر بهم میرسیدن😅اما ...

اره ولی هرچیم باشه ادم راحت نیست من مادرشوهرم سالی چندماه میادمیمونه خونم خیلی عذاب میکشم

من هفت سال اول ازدواج رو با مادر شوهرم و‌جاریم با هم تو یه خونه زندگی کردیم.اتاق هامون جدا بود.پذیرایی و اشپزخانه مشترک 😐

اگه دخترای الان جای ما بودن پس چه کار میکردن....با مادر شوهر و جاری هفت سال یه خونه باشی.....

اره ولی هرچیم باشه ادم راحت نیست من مادرشوهرم سالی چندماه میادمیمونه خونم خیلی عذاب میکشم

اره واقعا من خودم وقتایی ک شوهرم نبود اصلا روم نمیشد چیزی بخورم😄 هرروز صبح گرسنه پا میشدم میرفتم دانشگاه اونجا کلی کیک میخوردم اخرشم باعث شد کلی چاق بشم.

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2706