2752
2734
عنوان

شوهرم کادوگرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 70 پست
تو تاپیک قبلیت که گفتی همینو دوس دارم و از ای حرفا همینم عکسم گذاشتی چه معنی میده ای تاپیک؟

تاپیک چیه

من نظرسنجی گذاشتم

امشب هم عضوشدم اینجااومدم فقط واسه نظرسنجی 

نمیخام بمونم که هیچکدومتونم نمیشناسم پزچیروبخام بدم یاچرابایدسرکارتون بذارم اخه!!درضمن این نظرسنجیاروهم میخام بپاکم 

تاپیک چیه من نظرسنجی گذاشتم امشب هم عضوشدم اینجااومدم فقط واسه نظرسنجی  نمیخام بمونم که هیچک ...

تاریخ عضویتت یک هفته پیشه تاپیک همیناس که میزاری دیگه همین متن و عکسی که اول نوشتی نظر سنجی یه چیز دیگس کلا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ وقت اینجور ادمی نیستم کسی رو به ناحق خراب کنم گکشی دست خودم کلی پولشه ولی دلم نمیخواد این سای ...

اگه منظورتون منم که بایدبگم همین امشب عضوشدم چون تعریف نی نی سایتوشنیده بودم که نظرسنجی داره!دیگه نیومدم موندگاربشم ن شمامنومیشناسین ن من شماهارو چه دلیلی داره پزبدم

اونی هم ک نون شب نداره پول واس نت نده بره نون بخره

2731
اگه منظورتون منم که بایدبگم همین امشب عضوشدم چون تعریف نی نی سایتوشنیده بودم که نظرسنجی داره!دیگه نی ...

من نخواستم ناراحتت کنم به هر حال ادم به جیبش نگا میکنه دلم نمیخواد فکر کنین از حسودینه من خودم iphone x دارم خیلی وقت پیش ۱۴تومن پولشو دادم اتفاقا واسه یه مسئله ای خواستم بفروشم  ولی نصف قیمت میبردن که پشیمون شدم شما هم مبارکت باشه به دل خوش استفاده کنی 🌹

2706