2733
2739
دخترم 3 سالشه و ممکنه برام شرایط کاری جور بشه
کار تدریس
الان 1-2 ماهه دخترم مهد میره اما مشکل بزرگم اینکه وقتی مهد میره زیاد مریض میشه و زمانی که مریض میشه مهد که نمیتونم ببرم کسی رو هم ندارم که نگهش داره...اونوقت چیکار کنم
همش هم که نمیشه مرخصی گرفت

شما چیکار میکنید؟بچه تون چقدر مریض میشه؟؟؟؟اون زمان که مهد نمیره چیکارش میکنید؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
می تونی پرستار هم بگیری چون سه سالشه دیگه بزرگه می تونه اگه ناراضی بود بهت بگه
! البته من هنوز نرفتم ولی فروردی که باید برگردم سر کار پسرم هنوز یک سال و نیمه است خیلی دلم براش می سوزه منم کسی رو ندارم باید بذارمش مهد چون هنوز خیلی کوچیکه از پرستار هم می ترسم
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فندق جون من یه عالمه سال !!! کار کردم
اگر شرایط مالی ات خوبه ک نیاز نداری نرو سر کار
حد اقل سراغ کار تمام وقت نرو
تو خونه باش و حال زندگی و بچه تو ببر

اگرم مجبوری ، مهد همینه بچه مدام مریض میشه و چاره ای نیست ، پیشنهاد هستی خوبه
روشا ، عشق صورتی مامان
2728
فندوق جون من پسرم دو ساله که میره مهد دو سه ماه اول خیلی سرما می خورد ولی از وقتی براش واکسن آمفولانزا زدم خیلی بهتر شده

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

اتفاقا کاری میخوام برم هم تمام وقت نیست
3روز در هفته 3 ساعت
یعنی کلا 10 ساعت در هفته
نیاز مالی ندارم اما نیاز روحی دارم...من همیشه تو اجتماع بودم یا درس میخوندم یا کار میکردم یا هردوباهم الان 6 ماهه خونم و دخترمم دیگه 3 سالگی رو رد کرده
پیش مشاور هم رفتم بهم گفت باید یا بری ورزش یا بری سرکار...دارم افسرده میشم
نمیخوام پرستار تمام وقت بگیرم از طرفی هم نمیشه که هر وقت بچه مریض شد بگم پرستار بیاد میشه؟؟؟؟

زمانیکه درس میخوندم مامانم نگهش داشت اما الان میگه نگه نمیدارم(البته منظورم فقط زمانای مریضی هستا)بقیه روزا که مهده
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2740
در مورد شستن دست من خودم حساسم تو مهد هم دیدیم قبل خوردن غذا یا تغذیه دست همه بچه ها رو میشورن
الان 2 ماهه جسته گریخته مهد میره یعنی هفته اول که رفت مریض ششد وتب کرد
بعد هم مریض شد اما بیشتر در حد آبریزش وسرفه دیگه تب نکرده
یه بار هم اسهال شد که از مهد نبود چون 10 روز بود مهد نرفته بود که اسهال شد..هم اون شد هم من...14 روزم طول کشید
دوباره 21 مرداد رفت مهد بعد یه هفته الان آبریزش داره بازم

یعنی این روند تا وقتی مهد بره همینه؟؟؟؟؟؟؟/بهتر نمیشه؟
ولی شربت آلوورا و اب نمک پیشنهادای خوبی بودن ممنون

بازم نیازمند راهنمایی و تجربیاتتونم