2737
2739

عزیزانی که کارای دندون بچه شونو با بیهوشی انجام دادن بیان بگن بچه شون چند وقتش بود،راضی بودن یا نه،کدوم شهرین،اگه میشه یه دکتر دندونپزشک اطفال خیلی خوب برام معرفی کنین،ممنون از لطففتون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون گلم،بچه منم دوسالشه،بیهوشی تو مطب بود،اذیت نشد

سوال پرسیدین؟ نه تو بیمارستان انجام دادیم. با گاز بیهوش کردن. از ریکاوری که اومد یکم ناراحت بود و گریه میکرد. عوارض بعد از بیهوشی که شاید تجربه کرده باشین. وقتی یکم خوابید سرحال اومد و بهتر شد. سه روز هم انتی بیوتیک خورد و تمام. شب اول یکم بی حوصله بود. در کل پشیمون نیستم غیر از این بیشتر اذیت میشد. 

سوال پرسیدین؟ نه تو بیمارستان انجام دادیم. با گاز بیهوش کردن. از ریکاوری که اومد یکم ناراحت بود و گر ...

بچه من تمام دندونای بالاش خراب شده،از بیهوش کردنش میترسم،بعضیا میگن یه بچه بوده رفته کما و فلان،نمیدونم چکار کنم،استرس دارم

2740
بچه من تمام دندونای بالاش خراب شده،از بیهوش کردنش میترسم،بعضیا میگن یه بچه بوده رفته کما و فلان،نمید ...

قبلش یه مشاوره با دکتر بیهوشی داره در مورد حساسیت های غذایی, آلرژیش و آزمایش خون که باید ببرین. برای زیر یکسال شنیده بودم بیهوشی خوب نیست چون مغزشون هنوز در حال تکمیله . برای این سن گفتن ثابت نشده که عوارض خاصی داشته باشه. اون بچه ای که به کما رفت همون نیست که بدون بیهوشی تو اراک دندونش رو پر کردن؟ اگه اونه که اون بچه از نرسیدن اکسیژن و ترس به کما رفت. شما حتما با دکتر مشورت کنین اگه میتونین چند ماه دیگه صبر کنین و بذارین بچه بزرگتر بشه. اگر نه که هیچ. یه دهانشویه ساختنی دکتر به من توصیه کرد که از اونموقع هرشب برای دخترم میزنم. 0.05 صدم درصد فلوراید داره . مزه ش هم بد نیست. نمیدونم مهشد هستین ی نه. داروخانه 22 بهمن درست میکنه. اگر نیستین پیگیری کنین ببینین دهانشوه مناسب بچه ها چی هست حتما بزنین. ضمنا تلاش کنین براش مسواک بزنین یا حداقل با پنبه ای چیزی دندوناش رو پاک کنین قبل خواب. من چون نکردم و این مشکل پیش اومد به شما میگم.