2733
2739
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3220 بازدید | 415 پست
اهنگ سپیده از اون روز که چشام چشاتودیده  اهنگای نوش افرین

تو بگو مگه دوسم نداشتی چرا رفتی تنهام گذاشتی😂

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اون موقع کوچیک بودم از دکتر کامی خوشم میومد 😂😂😂 اما الان نه

دکتر کامی؟ 

تو خط قرمز؟ 

همون که مواظب اون سرطانیه بود؟ 

چشم رنگیه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
اون اهنگشون که با سوت ریتم میزد یادته چی میخوندن؟؟

باز دوباره یه شب عشق دیگست من برای دوتا عاشق میخونم؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
من کراشم رو سوباسا بود بعد ک تارا اومد بهش خیانت کردم رفتم تو نخ تارا😐😐😐

تارا؟؟؟ یادم نمیاد

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
ژینا جدا شده که  یه پسرم داره  ولی شدیدا به یاد شادمهره و همیشه عکساشو میزاره

پیجشو  داری؟؟

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
اقا ما سنمون تا جومونگ بیشتر قدنمیده🙁

کوچولو😂

دکتر کامی؟  تو خط قرمز؟  همون که مواظب اون سرطانیه بود؟  چشم رنگیه؟

نمیدونم دقیق یادم نمیاد 

فقط یادمه  کامران اسمش بود 

یکی از دوستاشون بود  😂😂😂😂 الان ازش خوشم نمیاد 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...