2733
2734

علت بیش از حد  حرف زدن بچه ۵٫۵ساله چیه همه جا حرف میزنه وسط حرف دیگران میپره هر چقدر توضیح بدی اینکار بده باز تو موقعیت که قرار میگیره حرف میزنه تو جمع که هر چقدر والدین تذکر بدن اصلا محل نمیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر منم ۳ سالشه همینه...الان همه دوسش دارن ولی بزرگتر شه بهش میگن وراج😨

دختر منم همینه بعد میشینه همه چیو میگه که بابام کجاس کجا رفتیم چیشد . فقط کافیه یه غریبه باهاش حرف بزنه این گرم میگیره و همه رو میگه

2740

روانشناس نیستم ولی به نظرم بهش تذکر ندید اقتضای سنشه بزارید حرفاشو بزنه بعدا درست میشه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
دختر منم همینه بعد میشینه همه چیو میگه که بابام کجاس کجا رفتیم چیشد . فقط کافیه یه غریبه باهاش حرف ب ...

خخخخ عزیزدلم...دختر منم هر حرفیو هزار بار تکرار میکنه😂گاهی خندم میگیره هرچقدر خودم کم حرفم و آروم حرف میزنم اون زیاد حرف میزنه و بلند بلند

درود؛ 

ببین عزیزم سن بچه شما الان دقیقا در برهه ای قرار گرفته که نیاز به توجه داره ... احساس خودمختاری میکنه و میخواد شما بهش توجه کنید 

کاملا طبیعیه، این حس رو تخریب و سرزنش نکنید 

اتفاقا عادی برخورد کنید و سوال پرسید جواب بدید، حساس نباشید، سعی کنید به عنوان فرد مهم خانواده ازش نظر بپرسید، بهش مسئولیت های کوچیک بدید 

میخواد حمایت پدر و مادر رو داشته باشه و صحبت کنه،احساس قدرت میکنه،فک میکنه خیلی خوبه و واقعاهست

کافیه اعتماد به نفسش رو تخریب نکنید و ازش خرده نگیرید، این ویژگی کودکان رو حس «خودکارآمدی» اونا تأثیر میذاره

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩