2733
2734
عنوان

اگر گربه دوست دارید بیاید عکس سیمبا را ببینید.

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 37 پست
ای جان فندق کوچولو من عاشق گربه ها و سگام

منم به کساییکه حیوونهای بیپناهو دوس دارن احترام میذارم 😍😍😍

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تو گوگل عکسش رو پیدا کردم خیلی ازش خوشم اومد😍

😍

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜
2731
ووووی چ جالب اخه شبیه گربه بیرونیاست

خوب اونام dsh هستن اکثرشون

2740
بله اینجوریاس

استیو من 😘😘😘💋😂

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
استیو من 😘😘😘💋😂

واااای چه ابهتییییییییییی 👌👌👌👌👌😍😍😍😍

خدا گربه رو برای شما و شما رو برای گربه حفظ کنه😐

ممنون از ارزوی خوب

واااای چه ابهتییییییییییی 👌👌👌👌👌😍😍😍😍

😍😍😍 کوچیکته😂😂💋

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
2706